Поширені запитання

Насос-подрібнювач SFA можна встановити навіть за наявності септика. Насос-подрібнювач виконує лише механічні дії (подрібнення і виштовхування стоків), при цьому у жодному випадку не використовуються хімікати. Тому він сумісний з септиком.
Відвідний трубопровід може складатися з класичних труб з ПВХ, або з мідних труб.

Одним з великих переваг насосів-подрібнювачів та побутових насосів SFA є можливість відкачування за допомогою труб дуже маленького діаметра - від 22 до 32 мм від більшої частини обладнання. У деяких великих насосах, таких як Sanicubic, використовуються труби для відкачування діаметром 50 мм. Це дозволяє уникнути загальнобудівельних робіт.

Рекомендований діаметр труб для відкачування може змінюватись в залежності від типу обладнання. Інформацію про найбільш відповідному діаметрі відкачування можна знайти на різних сторінках сайту, де приведені описи нашої продукції.

Вертикальна ділянка трубопроводу повинна бути розташована якнайближче до приладу, тобто, монтаж краще починати з вертикальної ділянки.

Але якщо ви починаєте монтаж з горизонтальної ділянки перед тим, як змонтувати вертикальний, тоді горизонтальна ділянка повинна бути не більше 30 см в довжину.

При приєднанні до головного стояка, що відводить використані води, повинен бути дотриманий ухил по горизонталі не менше 1% починаючи з самої верхньої точки трубопроводу.

Ми рекомендуємо встановити в нижній точці трубопроводу слив для легкого обслуговування, який дозволить зливати воду з вертикального стояка в разі ремонту.

Щоб уникнути ефекту підсосу, змонтуйте у верхній точці трубопроводу клапан, який регулює доступ повітря, або збільшіть діаметр на початку горизонтальної ділянки трубопроводу.

Мінімальний тиск подачі води, необхідний для роботи обладнання SANICOMPACT, становить 1,7 бар. Якщо тиск подачі води менше 1,7 бар, рекомендуємо встановити звичайний унітаз, позаду якого можна буде помістити адаптуємий насос-подрібнювач типу Sanibroyeur або Sanitop.

Sanidouche це насос для відкачування використаних вод з душу, біде і умивальника. Для того щоб обладнання функціонувало правильно, відстань від верхньої точки зливного отвору душового піддону до підлоги повинна бути не менше 8 см. У разі недотримання цієї умови можливо зворотне надходження води в душовій піддон. Ми також рекомендуємо встановлювати зворотний клапан на відвідних трубах інших сантехнічних приладів, підключених до Sanidouche (наприклад, умивальник). Для отримання детальнішої інформації завантажте інструкцію до цього устаткування зі сторінки з його описом.

У всіх приладів SANICOMPACT подача води здійснюється за допомогою електроклапану, тому бак для води відсутній. Вжиток води за один цикл складає 1,8–3 л або 3,8–5 л, залежно від моделі SANICOMPACT. Для забезпечення якісного змивання тиск подачі води для приладів SANICOMPACT має бути не менше 1,7 бар.
Відповідно до норм законодавства прилади, оснащені системою подрібнення, відводять стоки в каналізаційну мережу стічних вод, тоді як звичайний насос для відкачування може відводити стоки в каналізаційну мережу для господарчо-побутових стічних вод.Проте, відвідний трубопровід подрібнювача/насоса має бути безпосередньо приєднаний до головного трубопроводу відведення використаних вод (великого діаметру).
Насос-подрібнювач не вимагає особливого технічного обслуговування, проте, щоб прилад прослужив багато років і працював справно, рекомендується регулярно очищати його і видаляти вапняний наліт.Існує спеціальний засіб для видалення накипу, який діє обережно, не ушкоджуючи внутрішніх деталей приладу. Частота проведення чищення залежить від жорсткості води. Якщо у вас встановлений насос-подрібнювач, що адаптується, для прочищення унітазу можна використовувати класичні очищаючі засоби (аналогічно і для моделей SANICOMPACT). Проте, не можна використовувати засоби для прочищення труб або які-небудь кислоти, які могли б пошкодити внутрішні деталі насоса-подрібнювача, що адаптується.

Зазвичай, спуск води здійснюється 2–3 включеннями циклу по 1–2 секунди кожний. Якщо устаткування запускається повільніше, чим раніше, можливо, необхідно почистити/знять накип з гумової муфти приладу. Для цього можна використовувати  спиртовий оцет або, краще, спеціальний засіб для видалення накипу. Відключіть устаткування від мережі електроживлення, потім налийте в унітаз 2 літри засобу. Залиште на декілька годин, потім знову підключите устаткування до мережі електроживлення, змийте.

Насоси SFA з системою Silence чинять не більше шуму, ніж бак, що змиває.Рівень шуму в децибелах може відрізнятися в різних установках. Це залежить від того, яке устаткування використовується, і особливо від зовнішніх чинників (чи викладена в приміщенні, де встановлено устаткування, плитка, які розміри і форма приміщення, і т. д.). Тому ми не повідомляємо інформацію в децибелах про рівень шуму, який створюють наші прилади.Рівень шуму від нашого нового «безшумного» устаткування, на 10 децибел нижче в порівнянні з устаткуванням попередньої гамми. Проте, щоб уникнути поширення звукових коливань, важливо дотримуватися рекомендаціям по установці (насос-подрібнювач не повинен торкатися стіни, під бак насосу слід встановити противібраційну основу, дотримуватися необхідної відстані між кріпленнями трубопроводу).Для більшої звукоізоляції можна також покласти аркуш звукоізоляційного матеріалу між насосом-подрібнювачем і поверхню підлоги і стіною.

Термін служби насосів-подрібнювачів SFA головним чином залежить від правильності його установки і експлуатації. Зазвичай, заявлений нами термін служби складає від 10 до 15 років за умови нескладного обслуговування, щорічного очищення від нальоту у залежності від жорсткості води у вашому регіоні, заміни мембрани прессостату.

Інструкції до нашого устаткування можна знайти на веб-сайті www.sfa.com.ua у розділі «Завантажити».

Переконайтеся в тому, що прилад включений в мережу і розетка справна. Можливо, роботі заважає сторонній предмет. В цьому випадку ви можете вилучити стронній предмет самостійно. Для цього спочатку відключіть прилад від мережі електроживлення (ВАЖЛИВО), потім від'єднайте насос-подрібнювач від унітазу. За допомогою викрутки вийміть предмет, що перешкоджає обертанню ножів. У всіх інших випадках звертайтеся в найближчий офіційний центр сервісного обслуговування і ремонту.

Переконайтеся в тому, що немає витоку від санітарної техніки, підключеної до насоса-подрібнювача (баку, що змиває, крану, і т. д.). - може підтікати зворотний клапан, розташований на патрубку насоса-подрібнювача. В цьому випадку почистіть або замініть зворотний клапан.

Рекомендуємо подзвонити в наш відділ технічного обслуговування за телефоном 057 752 52 50.

SFA є виробником устаткування і не займається прямими продажами. Тому ми не можемо повідомити роздрібну ціну. Для здобуття даної інформації зверніться в найближчу компанію-дистриб'ютор. Перелік компаній-дистриб'юторів можна знайти на нашому сайті www.sfa.com.ua

За умови правильної установки і експлуатації, на кожен прилад діє гарантія 2 роки. Для уточнення умов заміни несправних деталей ви можете подзвонити у відділ технічного обслуговування за телефоном  057 752 52 50.

SFA є виробником і не займається прямими продажами приватним особам. Нашу продукцію можна придбати у 2-х типів дистриб'юторів: через оптових торговців сантехнічним устаткуванням і в торгівельних центрах (зверніть увагу, що асортимент відрізняється залежно від типа дистриб'юторської мережі). Ми рекомендуємо звертатися в найближчу компанію-дистриб'ютор, на складі в якої, можливо, є потрібна вам продукція.