SFA Україна

Вже більше 50 років завдання SFA полягає в тому, щоб допомагати «легко обладнати санвузли, ванні, кухні там, де вам зручно, без проведення загальнобудівельних робіт».

Наше об'єднання, винахідник знаменитого французького насоса SANIBROYEUR SFA ®, є сьогодні одним зі світових лідерів-виробників санітарного обладнання. Наша продукція, будучи синонімом французької якості та майстерності, задовольняє найсуворішим вимогам і завжди відповідає очікуванням наших замовників. Для цього науковці та інженери постійно розробляють високотехнологічну інноваційну продукцію в найсуворішій відповідності з екологічними і технологічними стандартами.

Завдяки комплексній виробничій базі і важливим ресурсам, виділених на дослідження і розробку, об'єднання SFA має у всьому світі власні філії і дистриб'юторів, які надають повний асортимент насосів-подрібнювачів та санітарних насосів для установки будинку, у громадських місцях і на судах.

Об'єднання також на постійній основі займається продажем обладнання для очисних станцій. Технологічний досвід, накопичений при розробці цієї продукції, і знання ринку санітарно-технічного обладнання дозволили об'єднанню розширити свій асортимент і успішно завоювати ринки обладнання для бальнеотерапії і душа.

Інновації, виробнича ефективність, обслуговування замовників - ось цінності наших співробітників, які щодня виконують свою роботу для досягнення єдиної мети - завжди надавати мільйонам користувачів обладнання SFA у всьому світі однаково високу якість послуг.

 

1958 : SFA починає з створення концепції обладнання для очисних станцій, після чого проводить переворот на ринку санітарно-технічного обладнання, розробляючи насос-подрібнювач для санвузла. Сьогодні цей насос-подрібнювач Sanibroyeur SFA дозволяє обладнати санвузли, ванні кімнати, кухні та пральні в будь-якому місці будинку без проведення загальнобудівельних робіт.

1970–1980 : Завоювавши впевнений успіх на ринку Франції, SFA поширює свою продукцію на території всієї Європи, а також у Північній Америці. При цьому SFA відрізняється від інших компаній даної галузі промисловості, починаючи рекламувати свою продукцію за допомогою телереклами.

1990-2000 : SFA стало одним з перших виробничих об'єднань у Франції, які підтримали концепцію сертифікації якості. Його виробничі майданчики входять до числа перших заводів, сертифікованих за стандартами ISO. Об'єднання SFA диверсифікує свою діяльність, продовжуючи при цьому концентруватися на галузі санітарно-технічного обладнання.

2008 : Об'єднання SFA святкує 50 років впровадження своїх інновацій.

Продукція SFA розробляється і проводиться у Франції.

Завод у Брежі - історичне місце для SFA: саме тут були зроблені знамениті насоси-подрібнювачі, завдяки яким об'єднання стало відомим у всьому світі.

Завод у Брежі сертифікований за стандартами ISO 9001.