Saniflo Комплектний насос з вбудованим подрібнювачем

Зручні, надійні та з сучасним дизайном, продукти в асортименті Sanicompact є рішенням для встановлення сантехнічних приміщень у невеликому просторі.

Для того, щоб виправдати очікування щодо планування простору, SFA урізноманітнила свій асортимент подрібнювачів. Коли скорочується простір для розміщення нових санітарних приміщень, асортимент Sanicompact забезпечує естетичне та ефективне рішення.

Оснащені вбудованим насосм-подрібнювачем, ці керамічні чаші (за винятком Sanismart) економлять реальний простір.

Ці рішення на рівні підлоги або підвісні ідеально підходять для облаштування студії, шафи або простору під сходами. Вони також пропонують можливість підключення умивальника на додаток до туалету.

Saniflo Комплектний насос з вбудованим подрібнювачем

Фільтрувати за

ВСТАНОВИТИ

Підключення пристроїв

Варіанти

Sanicompact 43

Sanicompact 43

Sanicompact 43 сама компактна модель в гаммі насосів-подрібнювачів вбудованих в...

  • Умивальник
  • Унітаз
Sanicompact Pro

Sanicompact Pro

Sanicompact Pro ергономічний компакт-подрібнювач зі стандартним і зручним...
  • Умивальник
  • Унітаз
Sanicompact Star

Sanicompact Star

Sanicompact Star підвісний насос з інтегрованим насосом-подрібнювачем, з...
  • Підвісний унітаз
  • Умивальник
Sanicompact Comfort

Sanicompact Comfort

Sanicompact Comfort підвісний насос з інтегрованим насосом-подрібнювачем. Модель...
  • Підвісний унітаз
  • Умивальник
Sanicompact Elite

Sanicompact Elite

Sanicompact Elite сама ергономічна  модель в гаммі насосів-подрібнювачів...
  • Умивальник
  • Унітаз

Якщо ви хочете побудувати будинок, кожен квадратний метр цінний, і його використання слід розглянути. Ви плануєте відремонтувати свій будинок, наприклад, додавши новий туалет. Якою б не була конфігурація та без необхідності виділяти занадто багато місця для туалетів - рішення називається Sanicompact.

  

Встановлюйте туалети у вузькому просторі: це можливо за допомогою SFA  

 

Площа санітарно -технічного обладнання коливається від 1,2 до 2,5 м². Цілком мислимий простір під схилом горищної кімнати, на горищі або під сходами. Поки висота стелі принаймні дорівнює 1 метру, а також є вхідний отвір для води та евакуаційна труба, тоді все можливо. Також є можливість облаштувати у ванній кімнаті туалетну кімнату - ви вибираєте відповідну модель.

 

Встановіть туалети в невеликому приміщенні: Sanicompact 43

Рішення SFA Sanicompact 43 має багато переваг. На додаток до значної економії простору, його дуже легко встановити без серйозних робіт. Таким чином, це дозволяє легко відремонтувати невикористовувану кімнату. Його невеликий діаметр евакуації всього 32 мм і глибина 43 см дозволяють розміщувати будь -які види навіть у шафі під сходами. Sanicompact 43 - компактний керамічний унітаз з вбудованим подрібнювачем, дуже естетичний і не вимагає резервуара.

Умивальники можливо легко підключити до цілого туалету для ваших гостей.

Рішення Sanicompact 43 від SFA забезпечує більшу економію електроенергії, оскільки воно оснащене інноваційною та економічною системою подвійної евакуації ECO +: отже, споживання становить від 1,8 до 3 л на один злив.