Каналізаційні насосні станції для монтажу під землею

Для того, щоб заощадити місце вдома, SFA пропонує цілий ряд підземних підйомних станцій: Sanifos. У версіі з подрібнювачем або Vortex версії з 1 або 2 насосами, однофазними або трифазними двигунами - асортимент задовольняє всі потреби.

SFA Pumpselect

Наше програмне забезпечення для визначення розмірів допоможе вам визначити каналізаційний насос, що відповідає вашому проекту

Форми розмірів

Ви не знаєте, який продукт порекомендувати своїм клієнтам? Заповніть нашу форму і експерт відповість вам

BIMObject

Завантажте 3D-файли наших продуктів, щоб інтегрувати їх у візуалізацію вашого проекту

Каналізаційні насосні станції для монтажу під землею

Фільтрувати за

ВСТАНОВИТИ

Варіанти

Sanifos 1300

Sanifos 1300

Sanifos 1300 двомоторна КНС що розташовується за межами будівлі. Три варіанти...

Sanifos 110

Sanifos 110

Sanifos 110 сама компактна модель станцій підземного встановлення. Відкачує всі...

SFA - це повний спектр підземних підйомних станцій з більш ніж 130 посиланнями. Рішення SFA для підйому води покривають усі потреби з повним асортиментом.

Повний асортимент насосів для чорної води Sanifos.

Для кожного сектору є відповідь SFA з рішеннями занурювальних насосів для реконструкції вже встановлених установок, встановленням комплектних станцій, скороченням витрат на встановлення та полегшенням обслуговування або навіть повністю обладнаними та готовими баками. для використання при монтажі під землею.

Діапазон обсягів баків широко відкритий з ємністями, розміри яких досягають 3100 мм x 1100 мм! Нарешті, ми повинні додати, що розширення пропозиції SFA поширюється на кришки класу D, що підтримують тиск 40 тонн, тому дозволяють встановити баки під смугами руху (стоянка, дорога тощо).

Широкий асортимент для адаптації до кожного сайту