Конденсатні насоси для кондиціонерів

Кондиціонери виробляють конденсат, який, можливо, доведеться зібрати щоб його можна було обережно видалити.

Щоб задовольнити цю потребу, SFA пропонує ряд безшумних та високопродуктивних рішень для підняття конденсату з кондиціонерів та холодильних установок до 8 кВт.

Конденсатні насоси для кондиціонерів

Фільтрувати за

ВСТАНОВИТИ

Підключення пристроїв

Sanicondens Clim Deco

Sanicondens Clim Deco

Sanicondens Clim Deco призначений для відведення конденсату. Тихий Сучасний...

  • Кондиціонер

Кондиціонери - це ідеальний засіб проти спеки, яка стає все частішою. Щоб кондиціонер працював оптимально, необхідно злити весь конденсат.

 

Випаровування конденсату з кондиціонера: чому  

Кондиціонер виробляє конденсат, коли пар у повітрі з виділенням тепла перетворюються на рідину, цей залишок називається конденсатом. Цю рідину потрібно злити. Правила забороняють скидання конденсату у стічні води. З цієї причини необхідно встановити підйомну систему, що виключає цю евакуацію у підвісній стелі.

 

Евакуація конденсату з кондиціонера: три рішення  

Досвід SFA дозволяє нам запропонувати вам три підйомні системи для вашого кондиціонера:     

Sanicondens Clim Deco-це підйомний насос для зливу конденсату з настінних кондиціонерів. Його красивий дизайн робить його стриманим

Sanicondens Clim Mini S-це невеликий насос, який легко інтегрується у настінний кондиціонер. Безшумний, він працює у два етапи: спочатку конденсат надходить у детектор, а потім спорожняється за допомогою всмоктувального насоса.

Sanicondens Clim Pack S - це естетичне рішення. Він поставляється у вигляді дуже простого в установці комплекту, який містить насос Sanicondens Clim Mini S, що поставляється з жолобом. Цей пакет поєднує в собі кілька переваг: функціональність, тишу та дизайн.

Кожне з цих рішень легко встановити.

Поставляється з пронумерованим та схематично ілюстрованим керівництвом користувача, ви можете легко інтегрувати його у настінну систему кондиціонування повітря. Ви можете ознайомитися з характеристиками системи зливу конденсату на веб -сайті. Експерти SFA також радять вам найкращий спосіб персоналізації. Наше ноу-хау базується на національній мережі з 70 післяпродажних послуг, здатних відповісти на ваші запитання.