Швидкий і простий розрахунок моделі

SFA PumpSelect дозволяє швидко і точно вибрати рішення відповідно до вашої конфігурації та отримати повні дані, який можливо безпосередньо завантажити.

SFA PumpSelect - це розрахункове програмне забезпечення, яке допоможе вам вибрати правильний насос для вашого проекту.

У вас є три способи вибрати ваш насос

Гідравлічний вибір

за робочою точкою

Гідравлічний вибір дозволяє визначати розміри та конфігурацію насосів відповідно до умов та потреб установки, типу стоків та характеристик дренажної мережі.

SFA PumpSelect може керувати кількома робочими точками незалежно від стоків

Прямий вибір продукту

за назвою

SFA PumpSelect пропонує можливість прямого вибору насоса відповідно до назви та типу насоса.

Після вибору насоса можливі ті ж функції, що і для гідравлічного вибору. За допомогою цього методу можна визначити робочу точку, що дозволяє використовувати конфігурацію для конкретних умов роботи.

QuickSelector

par une sélection hydraulique rapide et qualifiée

за допомогою швидкого та кваліфікованого гідравлічного вибору також можливо швидко та просто визначити розміри насосів, просто вказавши потрібну робочу точку за допомогою швидкого пошуку.  

Після введення значення Q (Потік), H (Висота), а також номінальної частоти пропонуються відповідні рішення, а ключові слова дозволяють уточнити вибір. Тоді можна вказати конкретні умови використання, а також режим гідравлічного вибору.

Інструкції допоможуть вам зрозуміти 3 варіанти та знайти найкращий спосіб розпочати роботу з нашим інструментом визначення моделі.

SFA PumpSelect.

 

SFA PumpSelect - це веб -додаток, який не вимагає встановлення програмного забезпечення.