SFA Groupe сьогодні є лідером на ринку насосів та станцій для примусової каналізації завдяки  постійній волі до інновацій. Постійне зростання кількості існуючих моделей та серій продукції забезпечує оптимальний вибір для користувача.

Історія SFA

1958 р.

Почавши свою діяльність зі створення обладнання для водоочисних станцій, група SFA спричинила революцію на ринку сантехнічного обладнання, створивши подрібнювач для туалетів. Сьогодні завдяки подрібнювачам SFA можна облаштовувати туалети, ванні кімнати, кухні та пральні в будь-якій частині будинку без значних ремонтних робіт.

 

1970–1980 рр.

Закріпивши свій успіх у Франції, група SFA поширює мережу продажів по всій Європі та Північній Америці. Саме в цей час група SFA виділилася серед інших учасників промислового сектора, запустивши перші телевізійні рекламні кампанії.

 

1990–2000 рр.

SFA — це одна з новаторських промислових груп Франції, що першими приступилися до проблеми сертифікації якості. Заводи групи стали першими виробничими об’єктами, що пройшли сертифікацію ISO. Група SFA диверсифікує свою діяльність, проте, як і раніше, зосереджує зусилля в секторі сантехнічного обладнання.

 

2000–2010 рр.

Культура інновацій групи SFA стає запорукою інтенсивної диверсифікації продукції. Спочатку було запущено серію насосних станцій SANICUBIC®, а потім відділом досліджень і розробок було вдосконалено серію SANIBROYEUR для підвищення комфорту. Група SFA, що у 2008 р. відсвяткувала своє 50-річчя, стає незамінним виробником продукції як для професіоналів, так і для аматорів.

 

2010–2018 рр.

Група SFA святкує 60-річчя інноваційної діяльності та продовжує вдосконалювати існуючий асортимент, зокрема додавши оглядовий люк UP, що було відзначено золотою нагородою на конкурсі інновацій Ideobains у 2017 р. Група SFA завжди прислуховувалась до тенденцій у світі ванних кімнат. Саме тому було створено серію SANIFLOOR для душів «тропічний дощ». У 2015 р. у продаж надійшла перша модель цієї серії, яку було вдосконалено у 2018 р.

Цінності групи

Інновації

Минуло вже 60 років після реєстрації патенту першого подрібнювача Sanibroyeur, та дослідження й розробки, як завжди, посідають центральне місце в стратегії групи SFA. Щороку SFA Groupe інвестує значну частину своїх прибутків щоб забезпечити сталий розвиток діяльності. Про це свідчить кількість зареєстрованих патентів, що постійно зростає. Відтепер група SFA є визнаним в усьому світі спеціалістом із сантехнічного обладнання і пропонує оригінальні інноваційні рішення для задоволення потреб клієнтів, коли мова йде про встановлення обладнання та створення комфорту й затишку. Із часів заснування групи й виходу на ринок її революційного продукту вона не відвертає погляд від майбутнього й постійно винаходить нові рішення.

   

Промислові вимоги

Оскільки група SFA здійснює контроль на всіх етапах виробництва, її продукція стала відомою завдяки надійності та якості.

Сертифікація заводів-виробників Заводи-виробники дотримуються умов стандартів ISO9001, 9000 та 140001. Вони чітко демонструють зобов’язання групи SFA щодо якості продукції.

Сертифікація продукції та зобов’язання групи SFA щодо якості продукції визнані на міжнародному рівні, що підтверджено незалежними лабораторіями. Група SFA дотримується всіх норм, яких вимагають застосовані сертифікати в усіх країнах, де продаються наші вироби.

  • Маркування CE для ринку Європи
  • Стандарти CSA для ринку Північної Америки

   

Обслуговування клієнтів

Група SFA зосереджує зусилля на задоволенні потреб клієнтів — професіоналів і приватних осіб на державному й міжнародному рівнях. Група розвивається та пропонує своїм клієнтам:

  • густу мережу кваліфікованих консультантів та продавців;
  • відділ післяпродажного обслуговування;
  • веб-сайт, на якому запропоновано численні послуги.

SFA і ви

Протягом більш ніж 60 років компанія SFA щорічно допомогає тисячам домашніх господарств реалізовувати проекти з благоустрою свого будинку у всіх сферах життя. Оскільки кожний реалізований проект повинен мати довгостроковий результат, однією з основних цінностей SFA є наш стандарт якості - «ЗРОБЛЕНО У ФРАНЦІЇ». Оскільки компанія SFA налаштована на потреби своїх клієнтів, щороку випускаються нові продукти, щоб розширити асортимент продукції для ще більшого задоволення потреб всіх споживачів.