Ви хочете встановити наші продукти для своїх клієнтів?

Ви інсталятор і хочете знаєте більше про рішення SFA? Ви шукаєте технічну інформацію для інформування свого клієнта? 

SFA надає вам усі інструменти та дані, які можуть знадобитися для безперебійного ведення бізнесу.

Знайти всі рішення SFA для задоволення потреб ваших клієнтів.Перегляньте інструкції з встановлення та технічну документацію продуктів!

Знайдіть усі необхідні інструменти на цій сторінці

Інструкції з встановлення та технічну документацію

Ви знайдете на цій сторінці, всю технічну документацію, необхідну для встановлення нашої продукції. Буклети, повідомлення та декларації про продуктивність є у вашому розпорядженні для кожного продукту SFA.

Якщо Ви вже є клієнтом або в процесі становлення, SFA підтримує Вас у Вашомуу повсякденному житті.

Ви - монтажник

Ваша діяльність різноманітна: від лічильників води та ванної кімнати до громадського та промислового обладнання, не кажучи вже про басейни, фонтани, форсунки, водопостачання та протипожежний захист тощо. Оскільки методи постійно розвиваються, професія санітарного інженера зберігає практичний та специфічний аспект із застосуванням різних матеріалів (мідь, сталь, нержавіюча сталь, PER тощо).

Щоб адаптуватися до різних етапів життя, можливо, знадобиться облаштувати свій будинок, додавши, наприклад, санітарні приміщення чи нове водопостачання. Продукти SFA дозволяють це виконати легко і без серйозних робіт!

Якщо ванна кімната, яка буде створена, розташована в приміщенні подалі від дренажних стояків будівлі, на горищі, або в підвалі, необхідно передбачити відведення стічних вод до труб.

Не можете знайти те, що шукаєте? SFA слухає вас.

Не соромтеся звертатися до нас по телефону або електронною поштою, наші технічні експерти, наше післяпродажне обслуговування та наш відділ продажів вам відповість!