Кондиціонер

Коли кондиціонер працює, зазвичай утворюється конденсат, що є нормальним явищем. Це не витік, це означає, що пристрій працює належним чином. Для видалення води передбачено піддон для збору конденсату. Потім вода відводиться в каналізацію. Це природне випаровування конденсату має бути безперервним.

Коли викид конденсату природним чином неможливий, SFA пропонує вам безшумні та конструктивні рішення для збору конденсату з вашого кондиціонера.

Кондиціонер

Sanicondens Clim Deco

Sanicondens Clim Deco

Sanicondens Clim Deco призначений для відведення конденсату. Тихий Сучасний...

  • Кондиціонер

SFA пропонує вам Sanicondens Clim Mini S - мініатюрний насос для підйому та відведення конденсату, що відводиться кондиціонерами потужністю до 8 кВт. Простота установки, як естетична, так і акустична, на основі цього нового еталону SFA також доступна у Sanicondens Clim Pack S - повному рішенні для інсталляції, включаючи насос Sanicondens Clim Mini S, білий жолоб з монтажною пластиною (зліва / справа).

Сумісний із кондиціонерами потужністю до 8 кВт, Sanicondens Clim Mini S особливо тихий з рівнем звукового тиску лише 21 дБ (А), що є найкращим на ринку. Слід також зазначити, що ця акустична характеристика, що є синонімом комфорту, поєднується з витратою до 9 л / год (+/- 15%) з максимальною висотою всмоктування між блоком-детекотором рівня та насосом, до 2 метрів і відкачування конденсату на висоту до 6 метрів.

Приймаючи максимальну температуру вхідної води 35 ° C, Sanicondens Clim Mini S має вхідний отвір діаметром 16 мм і вихідний отвір 6 мм. Виготовлений у Франції Sanicondens Clim Mini S, має електрозахист IP 20, та оснащений системою безпеки з термозахистом (130 ° C), а також сигнальним контактом проти переповнення.

Безпека завжди, цього разу з боку технічного обслуговування та експлуатації, оскільки його контроль буде полегшений завдяки прозорому корпусу, а також завдяки тому, що SFA стандартно оснастила його системою протисифону з вакуумним вимикачем для запобігання будь-якому надмірному тиску - це продовжує термін служби кондиціонера

Дуже компактний  - блок дектора рівня: 74 x 37 x 37,5 мм, насосний: 57 x 32 x 105 мм). Збірка Sanicondens Clim Mini S проводиться, як завжди з SFA дуже легко, зокрема завдяки фіксуючим аксесуарам та з'єднанню (гнучкий шланг 1,2 м, опора детектора рівня, вентиляційна трубка, кабель живлення та вакуумний вимикач).