Ласкаво просимо до професійної сфери SFA

SFA пропонує широкий асортимент продукції - від побутового подрібнювача та Sanicompact до підйомних станцій та заглиблених насосів, а також лотків та сепараторів жиру. 

У відповідь на відсутність гравітаційного дренажу продукти SFA можуть скидати всі види води: сіру і чорну, а також дощову.

Численні застосування: туалет, ванні кімнати, кухні, пральні. Будь то для підйому води з певного санітарного пристрою або більш глобального підйому, компанія SFA здатна задовольнити потреби в дренажі кімнати, будинок, колективні будівлі або комерційні приміщення.

Кожен проект відрізняється своїм контекстом, природою чи обмеженнями, і кожен фахівець повинен знайти найбільш підходящу відповідь.

Монтажник

Усі необхідні документи та інструкції

Prescriber

Галерея проектів та документації

Дистриб'ютор

Бази даних продуктів Fabdis, spaix ...

Інсталятори, спеціалісти чи дистриб'ютори, SFA пропонує вам рішення для ваших проектів, незалежно від вашої стадії розвитку:

вивчення проекту: у вас є потреба і ви, можливо, захочете дізнатися більше про продукти SFA. Наша команда продажу у вашому розпорядженні і вам доступно багато інструментів: технічні листи, повідомлення, буклети, навчальні посібники, вебінари та багато іншого!

  необхідність визначення моделі: відкрийте наш інструмент SFA PumpSelect. SFA PumpSelect дозволяє швидко та точно вибрати рішення відповідно до вашої конфігурації та отримати всі розміри, які можливо безпосередньо завантажити. Гідравлічний вибір за робочою точкою, прямий вибір за назвою продукту або швидкий вибір за допомогою QuickSelector - вибір за вами!

Ви також можете просто вказати свою потребу, заповнивши тут одну з наших доступних форм і надіславши її нам! Один із наших експертів швидко з вами зв'яжеться!

Інтеграція 3D-файлів: знайдіть усі наші файли BIM, доступно безліч форматів

  встановлення: інструкції, підручники або вебінари, наші інструменти допомагають вам легко встановити наші продукти.

  підключення: від розумного пульта керування до SFA Connect, наші підйомні станції підключені для простого та ефективного котролю правильної роботи вашого продукту.

  введення в експлуатацію

 Післяпродажне обслуговування: технічне питання або потреба в запчастині, наше післяпродажне обслуговування у вашому розпорядженні. 

Численні інструменти, розроблені для вас, є у вашому розпорядженні, незалежно від того, чи шукаєте ви простий аркуш товару, технічні дані, інструкції, точний розмір станції або насоса чи файли BIM для інтеграції у ваші 3D-моделі.

Ми також запрошуємо вас відвідати нашу секцію блогу. Там ви знайдете навчальні посібники щодо продуктів, які ілюструють встановлення продуктів, наші останні вебінари або сторінки веб-сайтів, які ідеально підходять для здобуття досвіду SFA!

Вибір продукції

Наші професійні каталоги

Зверніться до нашого інтерактивного онлайн -каталогу і дозвольте вам ознайомитись з рішенням SFA.

Переглядайте, завантажуйте, діліться, коментуйте та друкуйте наші рішення.

Catalogue Projet

Рішення SFA, об'єднані в єдиний каталог для обслуговування наших професіоналів.

Catalogue Négoce sanitaire

Усі рішення SFA доступні професіоналам

Catalogue Sanigrease

Усі рішення SFA доступні професіоналам

Не вдається знайти те, що шукали?

Не соромтеся звертатися до нас, наші технічні експерти та служба післяпродажного обслуговування у вашому розпорядженні та готові відповісти на всі ваші запитання. 

SFA підтримує вас у ваших проектах та ваших потребах щодня.