Ви дистриб'ютор нашої продукції?

Ви дистриб'ютор і хочете дізнатися більше про рішення SFA? Ви шукаєте технічну інформацію, щоб повідомити своєму клієнту? Ви хочете інтегрувати наші дані через наш файл Fabdis? Або просто бути на зв’язку?

Яке б не було ваше запитання, відповідь тут. Продукт, логістика, технічна інформація, інформація в ЗМІ та багато іншого. SFA надає вам усі інструменти та дані, які можуть знадобитися для ведення вашого бізнесу.

Знайдіть усі необхідні інструменти на цій сторінці

Fabdis

Універсальний файл обміну даними між постачальниками та дистриб'юторами, знайдіть всю інформацію, що стосується наших продуктів (комерційна, логістична, в засобах масової інформації, нормативні документи, тощо) для завантаження тут. Швидко та легко інтегруйте всі наші оновлені та повні дані про продукт!

Форми пошуку моделі

Потрібно знайти відповідний продукт для одного з ваших клієнтів, але не знаєте, який продукт SFA найкращий для вас? Вкажіть свою потребу, заповнивши одну з наших форм, доступних тут, і надішліть її нам! Один із наших експертів швидк з Вами зв'яжеться!

Блог

Ми також запрошуємо Вас відвідати наш розділ Блог.

Ви знайдете підручники з продуктів, що ілюструють встановлення продуктів, наші останні вебінари або сторінки веб-сайтів, які ідеально підходять для здобуття досвіду SFA!

Не можете знайти те, що шукаєте?

SFA залишається у вашому розпорядженні. Не соромтеся звертатися до нас по телефону або електронною поштою, наші технічні експерти, наше післяпродажне обслуговування та наш відділ продажу дадуть вам відповідь!

Ви вже є клієнтом або в процесі становлення, SFA підтримує вас у повсякденному житті.

Ви - дистриб'ютор

З 1958 року, коли був створений перший Sanibroyeur, компанія SFA ніколи не припиняла впроваджувати інновації для забезпечення ще більшого санітарного комфорту. Перетворення невеликих приміщень у туалети, ремонт ванних кімнат, створення кімнат для прання - це проекти, які можуть викликати питання. Евакуація води просто і без серйозних робіт - це обіцянка SFA.

Окрім обмежень минулого, існують обмеження сьогодення, характерні для швидкозмінного сектору житла. У пошуках простору використовується кожен квадратний метр, що змушує всіх професіоналів стикатися з новими проблемами.

Завдяки своєму досвіду SFA може реагувати на ці проблеми і сьогодні пропонує безліч ліній продуктів щоб втілити кожен проект в життя.

Асортимент продуктів SFA

Ідеально підходить для створення справжніх санітарних приміщень скрізь, навіть без гравітаційного дренажу.

WC з вбудованим подрібнювачем, ідеально підходить для створення туалетів у невеликих приміщеннях.

Для встановлення душових кабін, ванних кімнат, кухонь або пралень.

Шляхом екстреної відкачування.

Рішення для видалення конденсату з котла.

Рішення для видалення конденсату з кондиціонерів.

Сепаратори та жировловлювачі для ресторанів.

Помістити або заглибити для відведення всієї води з будинків, невеликих приватних будівель чи комерційних приміщень.