Насосна станція

Виберіть насосну станцію, що відповідає вашим потребам

Навіщо встановлювати насосну станцію?

Насосні станції — це потужні насоси для відведення стічних вод із будинку й навіть публічних місць. Деякі моделі оснащено системою подрібнення, що дозволяє відводити фекальні води через труби зменшеного діаметру (DN 40 мм).

Яку насосну станцію обрати — наземну або підземну?

Чи то вам потрібен насос для приватного, комерційного або колективного користування, сьогодні група SFA пропонує вам повноцінні рішення в широкому асортименті наземних насосних станцій SANICOM® та SANICUBIC® та підземних насосних станцій SANIFOS®.

Оскільки не завжди можливо розмістити насосну станцію під землею, група SFA запропонувала серії станцій SANICOM® та SANICUBIC®! Ці насосні станції розташовуються просто на землі, що значно спрощує процес встановлення й проведення операцій із технічного обслуговування. Насосні станції SANICOM® призначено для відведення побутових стічних вод, а станції SANICUBIC® забезпечують відведення побутових стічних вод і фекальних стоків.

Щоб допомогти вам заощадити місце в оселі та скористатися всіма перевагами сантехнічного обладнання, група SFA пропонує широкий асортимент підземних насосних станцій SANIFOS®. Широкий асортимент насосів версії з подрібнювачем або версії з Vortex, з одним або двома насосами, з однофазними або трифазними двигунами задовольнить усі ваші потреби.

ПОЧАТИ