Запитання й відповіді

 

Встановлення

 

Чи можна встановлювати подрібнювач Sanibroyeur, якщо у вас є відстійник?

Цілком можливо встановити подрібнювач SFA, навіть якщо у вас є відстійник. Подрібнювач виключно механічно впливає на стоки (подрібнює та проштовхує) і жодним чином не впливає на них хімічно. Тобто він сумісний із відстійником.

Який матеріал обрати для каналізаційного трубопроводу?

Каналізаційний трубопровід можна зробити зі звичайних труб із ПВХ.

Який діаметр каналізаційних труб?

Однією із значних переваг подрібнювачів і насосів SFA є можливість відведення стоків через труби дуже малого діаметру (22–32 мм для більшості виробів; деякі великі насоси, наприклад Sanicubic, або вироби серії SANIFOS мають діаметр труби відведення DN50 та DN100), а також уникнення значних ремонтних робіт.

Рекомендований діаметр труби відведення може змінюватися відповідно до пристрою. Щоб підібрати відповідний діаметр каналізаційних труб, ознайомтеся з інформацією на сторінках з описом різних виробів.

Який мінімальний тиск є необхідним для використання подрібнювача Sanicompact?

Мінімальний тиск подачі води для використання подрібнювача SANICOMPACT складає 1,7 бар. Якщо тиск подачі води нижче цього рівня, рекомендується встановити звичайний унітаз, за яким можна розмістити адаптовний подрібнювач, наприклад Sanibroyeur, Sanibroyeur Pro тощо.

Як установити насос Sanidouche?

Sanidouche — це дренажний насос, що забезпечує відведення стічних вод із душу або раковини. Для належного функціонування пристрою необхідно розташувати вісь випускного отвору душу на відстані мінімум 8 см від підлоги. У разі недотримання цієї висоти вода може повертатися в піддон душу. Ми також рекомендуємо установити зворотний клапан на злив інших сантехнічних пристроїв, підключених до насосу Sanidouche (наприклад, на злив раковини). Для отримання додаткової інформації завантажте інструкцію до цього пристрою на сторінці з описом продукту або зверніться в технічний відділ за телефоном +38 050 3030747. Відділ працює з понеділка по п’ятницю з 8:30 до о 18:00.

Де знаходиться резервуар для води подрібнювача Sanicompact?

Подача води в усіх подрібнювачах SANICOMPACT здійснюється через зворотний клапан. Тож резервуар для води в них відсутній. Кількість води для одного циклу становить 1,8–3 л або 3,8–5 л залежно від моделі SANICOMPACT. Тиск подачі води має становити мінімум 1,7 бар для належного промивання SANICOMPACT.

 

Використання й функціонування

 

Якими є вимоги законодавства щодо відведення стоків від пристроїв, оснащених системою подрібнення?

Законодавство вимагає, щоб стоки від пристроїв, оснащених системою подрібнення, відводилися в каналізаційну систему (так звані фекальні води). Тоді як простий дренажний насос може відводити стоки в мережу побутових вод (або господарчо-побутових).

Окрім того, відвідний трубопровід подрібнювача або насоса необхідно підключити безпосередньо до основного трубопроводу для стічних вод (великого діаметру).

Який догляд потрібний для подрібнювачів Sanibroyeur?

Подрібнювач не потребує особливого догляду, проте, щоб забезпечити багаторічну й бездоганну службу цього пристрою, ми рекомендуємо регулярно очищати подрібнювач і видаляти з нього вапно.

Спеціальний засіб SANIBOYEUR SFA призначено для видалення вапна без пошкодження внутрішніх деталей пристрою. Частота проведення цієї операції залежить від жорсткості води. Якщо у вас адаптовний подрібнювач, можна використовувати звичайні засоби для чищення бачка унітаза (це стосується також серії SANICOMPACT). Проте будьте обережні й не використовуйте засоби для прочищення або інші засоби, що можуть пошкодити внутрішні деталі адаптовного подрібнювача.

Протягом якого часу подрібнювач Sanibroyeur запускається після змивання?

При спорожненні змивного бачка, як правило, двічі чи тричі запускається цикл тривалістю 1–2 секунди. Якщо пристрій обертається довше ніж раніше, можливо, необхідно очистити систему з каучуковим поплавком або видалити вапно. Для цього можна скористатися спиртовим оцтом або навіть краще спеціальним засобом для видалення вапна SANIBROYEUR SFA: відключіть пристрій від електромережі, потім залийте 2 л засобу в чашу унітаза. Залиште на кілька годин, потім підключіть пристрій та змийте.

Подрібнювач Sanibroyeur працює шумно?

Подрібнювач Sanibroyeur Silence працює не гучніше за змивний бачок. Рівень шуму в децибелах може бути різним для кожної установки, залежно від виробу й особливо від приміщення (стіни облицьовано плиткою або ні; розмір і геометричні характеристики приміщення тощо). Саме тому ми не зазначаємо рівень шуму в децибелах у характеристиках наших пристроїв. Проте рівень шуму пристроїв нової серії на 10 дБ нижчий у порівнянні з пристроями попередньої серії. Окрім того, дуже важливо дотримуватися рекомендацій зі встановлення, щоб уникнути звукової вібрації (уникайте контакту між подрібнювачем та стіною, встановлюйте шумопоглинаючі ніжки під бачок, дотримуйтеся рекомендованих відстаней для кріплення каналізаційних труб тощо).

Можна також нанести шар звукоізоляційного матеріалу між подрібнювачем та підлогою та (або) стіною для покращення шумоізоляції.

Який термін служби подрібнювача Sanibroyeur?

Термін служби подрібнювача Sanibroyeur залежить насамперед від правильності його встановлення й експлуатації. Проте ми постійно зазначаємо, що термін служби пристроїв становить приблизно 10–15 років за умови належного догляду, очищення, щорічного видалення вапна та, залежно від якості води у вашому регіоні, за умови регулярної заміни мембрани реле тиску.

 

Усунення несправностей

 

Де можна знайти інструкцію до виробу SFA?

Інструкції до пристроїв можна знайти безпосередньо на веб-сайті www.sfa.ua на сторінці з описом кожного продукту.

Якщо вам потрібна інструкція до старого виробу, її можна легко знайти в розділі для професіоналів за допомогою пошукача інструкцій.

перейти до вибору інструкцій

Двигун подрібнювача Sanibroyeur не запускається.

Переконайтеся, що пристрій належним чином підключено та мережа електроживлення працює. Можливо, сторонній предмет блокує роботу пристрою. У решті решт, ви можете самостійно видалити сторонній предмет. Для цього відключіть пристрій від мережевої розетки — УВАГА — до проведення цієї операції від’єднайте подрібнювач від унітаза. За допомогою викрутки видаліть предмет, що заважає ножам обертатися. У будь-яких інших ситуаціях зверніться до представника найближчого авторизованого сервісного центру.

Пристрій запускається несподівано

Переконайтеся у відсутності протікання сантехнічних пристроїв, підключених до подрібнювача (змивного бачка, кранів та ін.). - Зворотний клапан пристрою може протікати (він знаходиться в зливному патрубку подрібнювача). У цьому випадку очистьте або замініть зворотний клапан.

Всмоктування не здійснюється належним чином

Рекомендуємо звернутися в технічний відділ за телефоном +38 050 30 30 747.

 

Гарантія / доставка / ціна

 

Скільки коштує подрібнювач?

Група SFA є виробником продукції, проте не є безпосереднім продавцем. Тому ми не можемо назвати роздрібних цін. Вам слід звернутися до найближчого до вас роздрібного продавця, який зможе проконсультувати вас. Ви можете ознайомитися зі списком на нашому веб-сайті www.sfa.ua у розділі «Як нас знайти?». »

Знайти найближчого роздрібного продавця

Скільки триває гарантія на вироби SFA?

Як правило, гарантія на всі вироби SFA становить два роки для кожного пристрою та покриває витрати на запчастини й виконання робіт за умови належного використання та правильного встановлення. Ви можете звернутися у відділ післяпродажного обслуговування за телефоном +38 050 30 30 747, з понеділка по п’ятницю з 8:30 до о 18:00, та дізнатися про умови заміни деталі з дефектом.

На вироби SANIBEST® PRO, а також вироби серій SANIACCESS®, SANICOMPACT® та SANIPOMPE® (окрім SANIFLOOR®+ та SANIFLOOR®+Tray) термін гарантії становить три роки (два роки гарантії та один рік подовження).

Отримати подовження гарантії

 

Які умови доставки виробів SFA?

Група SFA є виробником, проте ми не продаємо продукцію приватним особам. Тому ми не можемо назвати роздрібних цін. Ви можете придбати нашу продукцію в мережі продажу двох типів: у оптових продавців сантехнічного обладнання та в будівельних гіпермаркетах (будьте уважні: у різних мережах представлено різну продукцію, проте засоби для видалення вапна можна придбати в обох мережах). Доставка більшості наших продуктів здійснюється протягом 48 годин. Проте нагально рекомендуємо звернутися до найближчого роздрібного продавця, у якого може бути наявний продукт, що ви шукаєте. Відвідайте сторінку з переліком дистриб’юторів на нашому веб-сайті.

Чим відрізняються товари, що продаються в будівельних гіпермаркетах та у професійних дистриб’юторів?

Продукцію SFA можна придбати в різних мережах продажу. Товари масового споживання (для самостійного встановлення) можна придбати в будівельних гіпермаркетах. І навпаки, вироби, для встановлення яких потрібно запросити професіонала, можна придбати лише у професійних дистриб’юторів.