SANISLIM®

SANISLIM® відводить стоки від всієї ванної кімнати з наявними 4 входами. Відкачує до 2.5 м вертикально/40 м горизонтально.

 • Самий вузький насос глибиною лише 131 мм
 • Простий монтаж та обслуговування
 • 4 входа 

SANISLIM® насос для примусового відведення стоків від всієї ванної кімнати 

SANISLIM® самий вузький насос-подрібнювач  що дозволяє відводити стоки від всієї ванної кімнати. Має 4 входи, які дозволяють під'єднати унітаз, умивальник, душ і біде.

Нова модель насоса для примусової каналізації працює в 10 разів більш тихо і більш економічно в порівнянні з аналогами. Це один з найбільш тихих каналізаційних насосів на ринку  - лише 46dB (A).

SANISLIM® може відкачувати стоки до 2.5 м вертикально і до 40 м горизонтально.

Насос включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни.

Внутрішня частина SANISLIM® має блок керування, який включає та зупиняє станцію, та двигун, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Коли починається надходження сточних вод до насоса SANISLIM®, активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленого під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANISLIM® займає близько 7-9 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

Фекальні стоки надходять до SANISLIM® через вхідний отвір діаметром 100 мм. Санітарні стоки надходять до SANISLIM® через два вхідні отвори діаметром  DN 40 з обох боків корпусу і додатковий вхідний отвір DN 40 на верхній частині пристрою. За необхідності можна використовувати один або обидва. Випускний патрубок зверху корпусу SANISLIM® може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці, який має повітряний фільтр з активованого вугілля для усунення запаху від насосу при його роботі. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення SANIALARM

Технічні характеристики SANISLIM®

Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
100/40 мм
Рекомендований діаметр відкачування
22 / 28 / 32 мм
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
13 см
Рівень звуку
46 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
40 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
2,5 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри  Д х Г х В

447 х 131 х 330 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIACCESS® 3

SANIACCESS® 3

SANIACCESS® 3 відводить стоки від всієї ванної кімнати з наявними 4 входами....
 • Біде
 • Душ
 • Умивальник
 • Унітаз
SANIPLUS® Silence

SANIPLUS® Silence

SANIPLUS® Silence завдяки великому об’єму корпусу і потужному мотору здатний...
 • Біде
 • Душ
 • Умивальник
 • Унітаз
Sanialarm masked picture

SANIALARM®

Аварійна сигналізація SANIALARM® - незамінне доповнення до каналізаційних насосів...