SANIBROYEUR® Silence

SANIBROYEUR® Silence відводить стоки від одного унітазу з горизонтальним виходом.  Відкачує до 4 м вертикально/100 м горизонтально.

  • Тихий
  • Сучасний дизайн
  • Простий монтаж та обслуговування
  • 1 вхід

Завантажити

SANIBROYEUR® насос для примусового відведення стоків від одного унітазу 

SANIBROYEUR® Silence насос-подрібнювач що має потужний мотор, що дозволяє відводити стоки від всієї ванної кімнати. Має 1 вхід, який дозволяє під'єднати унітаз з горизонтальним виходом.

Дана модель насоса для примусової каналізації працює  тихо і більш економічно в порівнянні з аналогами. Це один з найбільш тихих каналізаційних насосів на ринку завдяки технології Silence  - лише 46dB (A). Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення корпусу SANIALARM® при відключенні напруги або засміченні трубопроводів.

SANIBROYEUR® Silence  може відкачувати стоки до 4 м вертикально і до 100 м горизонтально.

Включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни.

Внутрішня частина SANIBROYEUR® Silence  має блок керування, який включає та зупиняє станцію, та двигун, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Коли починається надходження стічних вод до насоса SANIBROYEUR® Silence , активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленого під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANIBROYEUR® Silence  займає близько 10 - 12 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

Фекальні стоки надходять до SANIBROYEUR® Silence  через вхідний отвір діаметром 100 мм. Випускний патрубок зверху корпусу SANIBROYEUR® Silence  може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці, який має повітряний фільтр з активованого вугілля для усунення запаху від насосу при його роботі. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення SANIALARM

Технічні характеристики SANIBROYEUR® Silence

Кількість можливих підключень
1
Діаметр вхідних приєднань
100 мм
Рекомендований діаметр відкачування
22 / 28 / 32 мм
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Індекс захисту
IP44
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
4 м
Висота активації
95 мм

Розміри  Д х Г х В

330 х 163 х 263 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIACCESS® 1

SANIACCESS® 1

SANIACCESS® 1 відводить стоки від одного унітазу з горизонтальним виходом....
  • Унітаз
Sanialarm masked picture

SANIALARM®

Аварійна сигналізація SANIALARM® - незамінне доповнення до каналізаційних насосів...