SANITOP® Silence

SANITOP®  Silence відводить стоки від унітазу та умивальнику з наявними 2 входами. Відкачує до 5 м вертикально/100 м горизонтально.

  • Тихий
  • Сучасний дизайн
  • Простий монтаж та обслуговування
  • 2 входи 

SANITOP®  насос для примусового відведення стоків від санвузла  

SANITOP® насос-подрібнювач що має потужний мотор, що дозволяє відводити стоки від всієї ванної кімнати.  Має 2 входи, які дозволяють під'єднати унітаз і умивальник.

Дана модель насоса для примусової каналізації працює  тихо і більш економічно в порівнянні з аналогами. Це один з найбільш тихих каналізаційних насосів на ринку завдяки технології Silence  - лише 46dB (A).

SANITOP® може відкачувати стоки до 5 м вертикально і до 100 м горизонтально.

Включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни.

Внутрішня частина SANITOP® має блок керування, який включає та зупиняє станцію, та двигун, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Коли починається надходження стічних вод до насоса SANITOP®, активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленого під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANITOP® займає близько 10 - 12 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

Фекальні стоки надходять до SANITOP® через вхідний отвір діаметром 100 мм. Санітарні стоки надходять до SANITOP® через вхідни отвори діаметром  DN 40 на верхній частині пристрою. Випускний патрубок зверху корпусу SANITOP® може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці, який має повітряний фільтр з активованого вугілля для усунення запаху від насосу при його роботі. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення SANIALARM

Технічні характеристики SANITOP®

Кількість можливих підключень
2
Діаметр вхідних приєднань
1x40 мм 1x100 мм
Рекомендований діаметр відкачування
28/32 mm
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
15 см
Рівень звуку
46 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
5 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

330 х 163 х 263 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIACCESS® 2

SANIACCESS® 2

SANIACCESS® 2 відводить стоки від унітазу та умивальнику з наявними 3 входами....
  • Умивальник
  • Унітаз
Sanialarm masked picture

SANIALARM®

Аварійна сигналізація SANIALARM® - незамінне доповнення до каналізаційних насосів...