SANIACCESS® 2

SANIACCESS® 2 відводить стоки від унітазу та умивальнику з наявними 3 входами. Відкачує до 5 м вертикально/100 м горизонтально.

  • Вдвічі легший доступ
  • Простий монтаж та обслуговування
  • Ідеально для оренди
  • 3 входи 

SANIACCESS® 2 насос для примусового відведення стоків від санвузла 

SANIACCESS® 2 нова модель з легким доступом для обслуговування та ремонту без демонтажу насосу-подрібнювача. Має потужний мотор, що дозволяє відводити стоки від унітаза та умивальника.  Має 3 входи, які дозволяють під'єднати унітаз і умивальник.

Нова модель насоса для примусової каналізації працює в 10 разів більш тихо і більш економічно в порівнянні зі аналогами. Це один з найбільш тихих каналізаційних насосів на ринку завдяки технології Silence  - лише 46dB (A).

SANIACCESS® 2 може відкачувати стоки до 5 м вертикально і до 100 м горизонтально.

Вона включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни.

Ефективна запатентована система Pressostube® дозволяє запобігти застосування електронної плати для включення та зупинки станції. Технологія «Легкий доступ» дозволяє миттєво отримати доступ  до двигуна, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Коли починається надходження стічних вод до насоса SANIACCESS® 2, активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленим під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANIACCESS® 2 займає близько 10 - 12 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

Фекальні стоки надходять до SANIACCESS® 2 через вхідний отвір діаметром 100 мм. Санітарні стоки надходять до SANIACCESS® 2  через два вхідні отвори діаметром 1  DN 40 з обох боків корпусу. Зверніть увагу, що обидва бокові з'єднання можуть бути використані для вентиляційного отвору або як вхідний отвір. Випускний патрубок зверху корпусу SANIACCESS® 2 може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним з'єднанням на стороні корпусу насоса. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Технічні характеристики SANIACCESS® 2

Кількість можливих підключень
3
Діаметр вхідних приєднань
1x100 мм 2x40 мм
Рекомендований діаметр відкачування
28/32 mm
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
15 см
Рівень звуку
46 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
5 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C (макс. до 50 ˚C)
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

420 х 166 х 330 (мм)