SANIACCESS® 3

SANIACCESS® 3 відводить стоки від всієї ванної кімнати з наявними 4 входами. Відкачує до 5 м вертикально/100 м горизонтально.

 • Вдвічі легший доступ
 • Простий монтаж та обслуговування
 • Ідеально для оренди
 • 4 входи 

SANIACCESS® 3 насос для примусового відведення стоків від всієї ванної кімнати 

SANIACCESS® 3 нова модель з легким доступом для обслуговування та ремонту без демонтажу насосу-подрібнювача. Має потужний мотор, що дозволяє відводити стоки від всієї ванної кімнати.  Має 4 входи, які дозволяють під'єднати унітаз, умивальник, душ і біде.

Нова модель насоса для примусової каналізації працює в 10 разів більш тихо і більш економічно в порівнянні зі аналогами. Це один з найбільш тихих каналізаційних насосів на ринку завдяки технології Silence  - лише 46dB (A).

SANIACCESS® 3 може відкачувати стоки до 5 м вертикально і до 100 м горизонтально.

Вона включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни.

Ефективна запатентована система Pressostube® дозволяє запобігти застосування електронної плати для включення та зупинки станції. Технологія «Легкий доступ» дозволяє миттєво отримати доступ  до двигуна, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі.  Коли починається надходження стічних вод до насоса SANIACCESS® 3, активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленим під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANIACCESS® 3 займає близько 10 - 12 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

Фекальні стоки надходять до SANIACCESS® 3 через вхідний отвір діаметром 100 мм. Санітарні стоки надходять до SANIACCESS® 3  через два вхідні отвори діаметром DN 40 з обох боків корпусу і додатковий вхідний отвір  DN 40 на верхній частині пристрою.  Зверніть увагу, що обидва бокові входи та  отвір на кришці  можуть бути використані для вентиляційного отвору або як вхідний отвір. Випускний патрубок зверху корпусу SANIACCESS® 3 може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з можливістю обладнання вентиляційного отвору з обох сторін корпусу або на кришці. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Технічні характеристики SANIACCESS® 3

Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
1x100 мм 3x40 мм
Рекомендований діаметр відкачування
28/32 mm
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
15 см
Рівень звуку
46 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
5 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C (макс. до 50 ˚C)
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

494 х 169 х 333 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIWALL® Pro UP

SANIWALL® Pro UP

SANIWALL® Pro UP комплект монтажної опори з вбудованим насосом-подрібнювачем для...
 • Біде
 • Душ
 • Підвісний унітаз
 • Умивальник
SANIPLUS® Silence

SANIPLUS® Silence

SANIPLUS® Silence завдяки великому об’єму корпусу і потужному мотору здатний...
 • Біде
 • Душ
 • Умивальник
 • Унітаз
SANISLIM®

SANISLIM®

SANISLIM® відводить стоки від всієї ванної кімнати з наявними 4 входами. Відкачує...
 • Біде
 • Душ
 • Умивальник
 • Унітаз