SANIBEST® Pro

SANIBEST® Pro насос-подрібнювач для інтенсивної роботи в місцях з великим скупченням людей. З системою самоочищення корпусу.

  • Потужний ріжучий механізм ProX K2
  • Прямий доступ до електронної частини через кожух
  • Система самопромивання корпусу
  • 4 входа

SANIBEST® Pro насос для примусового відведення стоків від всієї ванної кімнати 

SANIBEST® Pro насос-подрібнювач що має потужний мотор, що дозволяє відводити стоки від всієї ванної кімнати. Має 4 входи, які дозволяють під'єднати унітаз, умивальник, душ і біде.

Найпотужніша модель з гами насосів-подрібнювачів, що становляться за унітазом. Спеціально розроблена для інтенсивного комерційного застосування. Має унікальну систему самопромивання корпусу, що дозволяє уникнути осаду в насосі. 

SANIBEST® Pro  може відкачувати стоки до 7 м вертикально і до 110 м горизонтально.

Насос включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях.

Внутрішня частина SANIBEST® Pro має блок керування, який включає та зупиняє станцію, та двигун, який укомплектовано ріжучим механізмом ProX K2 з нержавіючої сталі здатним перемолоти туалетні та гігієнічні серветки і презервативи. Насос має прямий доступ до електронної частини через кожух, що полегшує технічне обслуговування пристрою. Коли починається надходження стічних вод до насоса SANIBEST® Pro, активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на  протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленого під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANIBEST® Pro займає близько 10 - 12 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

 

Фекальні стоки надходять до SANIBEST® Pro через вхідний отвір діаметром 100 мм. Санітарні стоки надходять до SANIBEST® Pro через два вхідні отвори діаметром  DN 40 з обох боків корпусу і додатковий вхідний отвір  DN 40 на верхній частині пристрою. За необхідності можна використовувати один або обидва. Випускний патрубок зверху корпусу SANIBEST® Pro може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці, який має повітряний фільтр з активованого вугілля для усунення запаху від насосу при його роботі. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Технічні характеристики SANIBEST® Pro

Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
1x100 мм 3x40 мм
Рекомендований діаметр відкачування
28/32 mm
Споживана потужність
1100 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
15 см
Рівень звуку
≤ 63 dBA
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
110 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
7 м
Середня температура вод, що поступають
90 ˚C (короткочасно)
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

507 х 154 х 269 (мм)