SANICOMPACT® Elite

SANICOMPACT® Elite сама ергономічна  модель в гаммі насосів-подрібнювачів вбудованих в унітаз, ідеальний для невеликих приміщень.

  • Тихий
  • Можливість підключення умивальника
  • Система подвійного зливу ECO +
  • 2 входа

SANICOMPACT® Elite компакт-подрібнювач для примусового відведення стоків унітазу і раковини.

SANICOMPACT® Elite сама ергономічна модель в гаммі насосів-подрібнювачів вбудованих в унітаз, для якої не потрібен зовнішній резервуар.  Компакт-подрібнювач оснащений новою економічною системою подвійного зливу «ECO +» та споживає від 1,8 до 3 л води за один цикл. Використовується для встановлення санвузла на 3 м нижче лінії каналізації, або навіть на відстані до 30 м від входу до каналізації. Включає систему подрібнення, яка може обробляти органічні відходи та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни. Додатково є можливість підключення умивальника або біде/душу.

SANICOMPACT® Elite - це комбінація керамичного унітазу та  вбудованого в внутрішню частину насоса-подрібнювача. Цей сучасний, самодостатній туалет спеціально розроблений для рішення деяких завдань:

Для ситуацій, де не вистачає місця.

Як туалет, що використовує мінімальну кількість води.

Як туалет для використання з людьми, які мають фізичні обмеження.

SANICOMPACT® Elite не потребує резервуара для зливу, оскільки для циклу промивки та циклу накачування застосовується чаша унітазу. Станція запускається автоматично після натискання кнопки зливу на верхній частині чаші унітазу. Механізм зливу має часову затримку для можливості якісного промивання унітазу після циклу змиву.

При натисканні на цю кнопку активується таймер і електромагнітний клапан для заповнення на 2/3 та промивання чаші унітазу. Двигун запускається, а відходи та папір всмоктуються всередину, де розмочуються та відкачуються. Мотор зупиняється через приблизно 10-15 секунд, а таймер програмує наповнення чаші на 1/3 прісною водою.

У стандартній версії використовується 1,8 літрів на злив або 3 літра на злив. Для вибору будь-якого з варіантів пристрій укомплектований двома кнопками. Цей варіант дозволяє використовувати менше води, ніж будь-який звичайний туалет, але з однаковою ефективністю.

Внутрішня частина SANICOMPACT® Elite складається з реле тиску та електронної плати, що запускає та зупиняє пристрій, а також двигуна, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Двигун знаходиться на  протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Вода і органічні відходи подрібнюються до суспензії, оскільки лопаті подрібнювача обертаються при 3600 об / хв. Після чого робоче колесо, встановлене під двигуном, викачує відходи до каналізації. Пристрій може відкачувати стоки до 3 м вертикально і до 30 м горизонтально.

Випускний патрубок на задній частині SANICOMPACT® Elite можливо повернути на 360 градусів, щоб відповідати будь-якому необхідному типу установки. Зворотний клапан, який вже встановлений в випускному патрубку, запобігає зворотному потоку в пристрій.

SANICOMPACT® Elite також відкачує стоки з раковини. Сіра вода стікає в шланг (DN 32) підключений в задній частині унітазу. Станція включається автоматично, коли вода зливається через раковину.

SANICOMPACT® Elite є примусовою системою відводу стоків і не потребує вентиляції та підключення до вентиляційної труби. Інші прилади можуть потребувати вентиляції відповідно до місцевих стандартів. 

Технічні характеристики SANICOMPACT® Elite

Кількість можливих підключень
1
Діаметр вхідних приєднань
40 мм
Рекомендований діаметр відкачування
32 мм
Споживана потужність
550 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
15 см
Рівень звуку
51 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
30 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
3 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C
Режим роботи мотора
3600 об/хв

Розміри Д х Г х В

360 х 555 х 480 (мм)      

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANICOMPACT® 43

SANICOMPACT® 43

SANICOMPACT® 43 сама компактна модель в гаммі насосів-подрібнювачів вбудованих в...
  • Умивальник
  • Унітаз
SANICOMPACT® Pro

SANICOMPACT® Pro

SANICOMPACT® Pro ергономічний компакт-подрібнювач зі стандартним і зручним...
  • Умивальник
  • Унітаз