SANICOMPACT® Star

SANICOMPACT® Star підвісний насос з інтегрованим насосом-подрібнювачем, з регулюванням висоти унітазу. 

  • Тихий
  • Можливість підключення умивальника
  • Спеціальна рама регулюється по висоті (42 - 55 см)
  • Система подвійного зливу ECO +
  • 2 входа

SANICOMPACT® Star підвісний компакт-подрібнювач для примусового відведення стоків унітазу і раковини.

SANICOMPACT® Star  підвісна модель в гаммі насосів-подрібнювачів вбудованих в унітаз. Унікальна модель з регулюванням висоти що підійде для людей з обмеженими можливостями. Монтажна рама іде в комплекті та ругулюється по висоті  (42-55 см). Компакт-подрібнювач оснащений новою економічною системою подвійного зливу «ECO +» та споживає від 1,8 до 3 л води за один цикл. Ця модель оснащена антибактеріальним сидінням з гальмом. Використовується для встановлення санвузла на 3 м нижче лінії каналізації, або навіть на відстані до 30 м від входу до каналізації. Включає систему подрібнення, яка може обробляти органічні відходи та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни. Додатково є можливість підключення умивальника або біде/душу.

SANICOMPACT® Star - це комбінація керамичного унітазу та  вбудованого в внутрішню частину насоса-подрібнювача. Цей сучасний, самодостатній туалет спеціально розроблений для рішення деяких завдань:

Для ситуацій, де не вистачає місця.

Як туалет, що використовує мінімальну кількість води.

Як туалет для використання з людьми, які мають фізичні обмеження.

SANICOMPACT® Star не потребує резервуара для зливу, оскільки для циклу промивки та циклу накачування застосовується чаша унітазу. Станція запускається автоматично після натискання кнопки зливу на верхній частині чаші унітазу. Механізм зливу має часову затримку для можливості якісного промивання унітазу після циклу зливу.

При натисканні на цю кнопку активується таймер і електромагнітний клапан для заповнення на 2/3 та промивання чаші унітазу. Двигун запускається, а відходи та папір всмоктуються всередину, де розмочуються та відкачуються. Мотор зупиняється через приблизно 10-15 секунд, а таймер програмує наповнення чаші на 1/3 прісною водою.

У стандартній версії використовується 1,8 літрів на змив або 3 літра на змив. Для вибору будь-якого з варіантів пристрій укомплектований двома кнопками. Цей варіант дозволяє використовувати менше води, ніж будь-який звичайний туалет, але з однаковою ефективністю.

Внутрішня частина SANICOMPACT® Star складається з реле тиску та електронної плати, що запускає та зупиняє пристрій, а також двигуна, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Вода і органічні відходи подрібнюються до суспензії, оскільки лопаті подрібнювача обертаються при 3600 об / хв. Після чого робоче колесо, встановлене під двигуном, викачує відходи до каналізації. Пристрій може відкачувати стоки до 3 м вертикально і до 30 м горизонтально.

Випускний патрубок на задній частині SANICOMPACT® Star можливо повернути на 360 градусів, щоб відповідати будь-якому необхідному типу установки. Зворотний клапан, який вже встановлений в випускному патрубку, запобігає зворотному потоку в пристрій.

SANICOMPACT® Star  також відкачує стоки з раковини. Сіра вода стікає в шланг (DN 32) підключений в задній частині унітазу. Станція включається автоматично, коли вода зливається через раковину.

SANICOMPACT® Star є примусовою системою відводу стоків і не потребує вентиляції та підключення до вентиляційної труби. Інші прилади можуть потребувати вентиляції відповідно до місцевих стандартів. 

Технічні характеристики SANICOMPACT® Star

Кількість можливих підключень
1
Діаметр вхідних приєднань
40 мм
Рекомендований діаметр відкачування
32 мм
Споживана потужність
500 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
15 см
Рівень звуку
51 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
30 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
3 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C
Режим роботи мотора
3600 об/хв

Розміри Д х Г х В

405 х 525 х 420> 510 (мм)  

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANICOMPACT® Comfort

SANICOMPACT® Comfort

SANICOMPACT® Comfort підвісний насос з інтегрованим насосом-подрібнювачем. Модель...
  • Підвісний унітаз
  • Умивальник