SANISPEED - pompa przeznaczona do intensywnej pracy

SANISPEED®

SANISPEED® відводить санітарні температурні стоки від всієї ванної кімнати з наявними 4 входами. Відкачує до 7 м вертикально до 70 м 

 • Тихий
 • Сучасний дизайн
 • Простий монтаж та обслуговування
 • 4 входа 

Санітарний насос SANISPEED® використовується для відкачування сірої води від різних приладів у комерційних та житлових приміщеннях. Система здатна відкачувати стоки до 7 м вертикально і до 70 м горизонтально. Ця модель досить мала, щоб вміститися в кухонному шафі і була розроблена для підтримки найжорсткіших застосувань, оскільки вона здатна обробляти гарячу воду і жир.

Це один з найбільш тихих санітарних насосів на ринку завдяки технології Silence  - менше ніж ≤ 46 dBA. Середня температура вод, що поступають - 75 ˚C (короткочасно)

Внутрішня частина SANISPEED® складається з блоку керування, який запускає і зупиняє пристрій, і двигуна, який приводить в рух насос.

SANISPEED® насос для примусового відведення температурних санітарних стоків від всієї ванної кімнати або кухні

Коли вода потрапляє в SANISPEED®, вона активує мікроперемикач у блоці керування, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Вал приводить в рух робоче колесо, вода надходить у камеру і відкачується в санітарну каналізацію.

Пристрій перекачує стічні води вгору до 7 м і / або 70 м по горизонталі. Після зниження рівня води в корпусі мікроперемикач вимикає пристрій, доки вода знову не потрапить у пристрій. Нормальний робочий цикл для SANISPEED® може бути 2 - 10 секунд, в залежності від конфігурації напорного трубопроводу; споживана потужність, таким чином, мінімальна.

Крім раковини, SANISPEED® також відкачує стічні води з різних інших санітарних приладів, таких як: душ, ванна, пісуар і джакузі. При підключенні ванни або душу необхідно забезпечити такий рівень встановлення сифону що дозволить потрапляти стокам до насосу зі збереженням необхідного рівня включення.

SANISPEED® також може приймати сірі води з пральної машини через непряме з'єднання, через сифон раковини.

Відпрацьована вода з інших санітарних приладів надходить в SANISPEED® через два вхідні отвори  DN 40, по обидві сторони корпусу і два додаткові вхідні отвори DN 40 на верхній частині пристрою. Випускний патрубок зверху корпусу SANISPEED® може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати санітарнй насос до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

SANISPEED® досить малий, щоб зручно розміститися в кухонній шафі, в туалеті або всередині виступу джакузі.

Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення SANIALARM

Технічні характеристики SANISPEED®

Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
4x40/50 mm
Рекомендований діаметр відкачування
22 / 28 / 32 мм
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
17 cm
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
70 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
7 м
Середня температура вод, що поступають
75 ˚C (до 5 хв.)

Розміри Д х Г х В

373 х 185 х 275 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIACCESS® Pump

SANIACCESS® Pump

SANIACCESS® Pump відводить санітарні температурні стоки від всієї ванної кімнати...
 • Біде
 • Ванна
 • Душ
 • Мийка
 • Посудомийна машина
 • Пральна машина
 • Умивальник