SANIVITE® Silense

SANIVITE® відводить санітарні температурні стоки від всієї ванної кімнати з наявними 4 входами. Відкачує до 5 м вертикально, до 50 м горизонтально

  • Тихий
  • Сучасний дизайн
  • Простий монтаж та обслуговування
  • 4 входа 

SANIVITE® насос для примусового відведення температурних санітарних стоків від всієї ванної кімнати або кухні

Санітарний насос SANIVITE® використовується для відкачування сірої води від різних приладів у комерційних та житлових приміщеннях. Система здатна відкачувати стоки до 5 м вертикально і до 50 м горизонтально. Ця модель досить мала, щоб вміститися в кухонному шафі і була розроблена для підтримки найжорсткіших застосувань, оскільки вона здатна обробляти гарячу воду і жир.

Це один з найбільш тихих санітарних насосів на ринку завдяки технології Silence  - менше ніж ≤ 44 dBA. Середня температура вод, що поступають - 70 ˚C (короткочасно)

Внутрішня частина SANIVITE® складається з блоку керування, який запускає і зупиняє пристрій, і двигуна, який приводить в рух насос.

Коли вода потрапляє в SANIVITE®, вона активує мікроперемикач у блоці керування, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Вал приводить в рух робоче колесо, вода надходить у камеру і відкачується в санітарну каналізацію.

Пристрій перекачує стічні води вгору до 5 м і / або 50 м по горизонталі. Після зниження рівня води в корпусі мікроперемикач вимикає пристрій, доки вода знову не потрапить у пристрій. Нормальний робочий цикл для SANIVITE може бути 2 - 10 секунд, в залежності від конфігурації напорного трубопроводу; споживана потужність, таким чином, мінімальна.

Крім раковини, SANIVITE® також відкачує стічні води з різних інших санітарних приладів, таких як: душ, ванна, пісуар і джакузі. При підключенні ванни або душу необхідно забезпечити такий рівень встановлення сифону, що дозволить потрапляти стокам до насосу зі збереженням необхідного рівня включення.

SANIVITE® також може приймати сіри води з пральної машини через непряме з'єднання, через сифон раковини.

Відпрацьована вода з інших санітарних приладів надходить в SANIVITE® через два вхідні отвори  DN 40, по обидві сторони корпусу і два додаткові вхідні отвори  DN 40 на верхній частині пристрою. Випускний патрубок зверху корпусу SANIVITE може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати санітарнй насос до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

SANIVITE® досить малий, щоб зручно розміститися в кухонній шафі, в туалеті або всередині виступу джакузі.

Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення SANIALARM

Технічні характеристики SANIVITE®

Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
4x40/50 mm
Рекомендований діаметр відкачування
22 / 28 / 32 мм
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
6 cm 17 cm
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
50 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
5 м
Середня температура вод, що поступають
60 °C

Розміри Д х Г х В

373 х 185 х 275 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

DETARTRANT®

DETARTRANT®

Засіб для очищення корпусу DETARTRANT® для регулярного видалення накипу та...
Sanialarm masked picture

SANIALARM®

Аварійна сигналізація SANIALARM® - незамінне доповнення до каналізаційних насосів...