SANIFLOOR® + 1 для плиткової підлоги душу

SANIFLOOR® всмоктуючий насос + сифон з бездротовим датчиком включення. Для душу без піддону  (сифон вмонтований в підлогу).

  • Бездротовий зв'язок між насосом і сифоном, для швидкої і простої установки
  • Простота обслуговування, легко замінити датчик включення
  • Рівень включення 0 мм !
  • Установка без великих будівельних робіт: невеликі роботи по штробуванню, невеликий діаметр напорної труби (32 мм)
  • Висока швидкість потоку: 30 л / хв (сумісний з системою "ефект дощу")

SANIFLOOR® насос для примусового відведення санітарних стоків від душу "Тропічний дощ".

Санітарний насос SANIFLOOR® використовується для відкачування сірих стічних вод від душу "Тропічний дощ" (без піддону, сифон вмонтований в підлогу). Складається з самовсмоктувального насосу і сифону з бездротовим датчиком включення. Система здатна відкачувати стоки до 3 м вертикально і до 30 м горизонтально. Легко встановлюється і досить малий, щоб поміститися під душовим піддоном, він ідеально підходить для середніх режимів роботи.

Це один з найбільш тихих санітарних насосів на ринку  -  46 dBA

Тепер установка полегшується завдяки бездротовій системі контролю рівня води у сифоні. Технічне обслуговування також спрощено за допомогою змінного модуля датчика. 

Лінійка SANIFLOOR + пропонує 4 варіанти для адаптації до всіх підлогових покриттів на ринку: 

- SANIFLOOR + 1: для підлоги плитка

- SANIFLOOR + 2: для м'яких підлог

- SANIFLOOR + 3: для екстраплоских піддонів

Внутрішня частина SANIFLOOR® складається з блоку керування, який запускає і зупиняє пристрій, і двигуна, який приводить в рух насос.

Коли вода потрапляє в сифон SANIFLOOR®, вона активує датчик, який бездротово передає сигнал та активує мікроперемикач в блоці керування, який в свою чергу запускає всмоктування та двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Вал приводить в рух робоче колесо, вода надходить у камеру і відкачується в санітарну каналізацію.

Пристрій перекачує стічні води вгору до 3 м і / або 30 м по горизонталі. Після зниження рівня води в корпусі мікроперемикач вимикає пристрій, доки вода знову не потрапить у сифон. Нормальний робочий цикл для SANIFLOOR може бути 2 - 10 секунд, в залежності від конфігурації напорного трубопроводу; споживана потужність, таким чином, мінімальна.

Відпрацьована вода з інших санітарних приладів поступає в SANIFLOOR® через  вхідний отвір DN 16  з боку пристрою. Випускний патрубок з іншого боку корпусу SANIFLOOR® може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати санітарнй насос до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

SANIFLOOR® досить малий, щоб зручно розміститися в шафі ванної кімнати.

Технічні характеристики SANIFLOOR®

Кількість можливих підключень
1
Діаметр вхідних приєднань
16 мм
Рекомендований діаметр відкачування
32 мм
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
0-2 см
Рівень звуку
46 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
30 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
3 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

295 x 164 x 191 (мм)

Діаметр сифону | 90 мм

Висота сифону | 68 мм

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIDOUСHE® Flat

SANIDOUСHE® Flat

SANIDOUСHE® Flat складається з насосу з низьким рівнем включення і екстра...
  • Душ
  • Умивальник