SANIDOUСHE® Flat

SANIDOUСHE® Flat складається з насосу з низьким рівнем включення і екстра плоского сифону який підходить до всіх піддонів до 8 см

  • Тихий
  • Мінімальні габарити
  • Рівень включення лише 30 мм !
  • Простий монтаж та обслуговування
  • 2 входа 

SANIDOUСHE® Flat насос для примусового відведення санітарних стоків від душової кабіни.

Санітарний насос SANIDOUСHE® Flat використовується для відкачування сірих стічних вод від душової кабіни з плоским піддоном. Включає в комплекті насосний модуль, який активується на дуже низькому рівні води у корпусі (всього 30 мм!), та плоский сифон, адаптований до всіх стандартних душових піддонів. Система здатна відкачувати стоки до 3 м вертикально і до 20 м горизонтально. Легко встановлюється і досить малий, щоб поміститися під душовим піддоном, він ідеально підходить для середніх режимів роботи.

Це один з найбільш тихих санітарних насосів на ринку, рівень шуму  -  46 dBA

Внутрішня частина SANIDOUСHE® Flat складається з блоку керування, який запускає і зупиняє пристрій, і двигуна, який приводить в рух насос.

Коли вода потрапляє в SANIDOUСHE® Flat, вона активує мікроперемикач у блоці керування, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Вал приводить в рух робоче колесо, вода надходить у камеру і відкачується в санітарну каналізацію.

Під час робочого циклу мотор може бути запущений багаторазово, в залежності від обсягу води, що поступає і згідно діаметру труби відкачування.

               

Пристрій перекачує стічні води вгору до 3 м і / або 20 м по горизонталі. Після зниження рівня води в корпусі мікроперемикач вимикає пристрій, доки вода знову не потрапить у пристрій. Нормальний робочий цикл для SANIDOUСHE® Flat може бути 2 - 10 секунд, в залежності від конфігурації напорного трубопроводу; споживана потужність, таким чином, мінімальна.

Крім раковини, SANIDOUСHE® Flat також відкачає стічні води з різних інших санітарних приладів, таких як: душ, умивальник.

Відпрацьована вода з інших санітарних приладів поступає в SANIDOUCHE® Flat  через  вхідний отвір DN 40,  і  додатковий вхідний отвір  DN 40  з боку пристрою. Випускний патрубок з іншого боку корпусу SANIDOUСHE® Flat може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати санітарнй насос до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

SANIDOUСHE® Flat досить малий, щоб зручно розміститися в шафі ванної кімнати або під піддоном душової кабіни.

Технічні характеристики SANIDOUCHE® Flat

Кількість можливих підключень
2
Діаметр вхідних приєднань
32 мм (душ), 40 мм (раковина)
Рекомендований діаметр відкачування
28/32 mm
Споживана потужність
250 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
8 см
Рівень звуку
46 дБ (A)
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
40 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
4 м
Середня температура вод, що поступають
35 ˚C 40°C
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

295 х 162 х 144 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ