SANICOM® 1

SANICOM® 1 високопродуктивна станція для відкачування високотемпературних стоків в місцях громадського користування, крім туалету

  • Електронне регулювання
  • Суха установка мотора
  • Потужний двигун
  • Простий монтаж та обслуговування
  • Температура стоків до 90 °C
  • 2 входи 

SANICOM® 1 станція для відведення високотемпературних сірих вод від барів, ресторанів, кафе, пралень, перукарень.

Потужна одномоторна санітарна насосна станція SANICOM® 1 використовується для відкачування сірих вод від різних приладів в комерційних та житлових приміщеннях, де відкачування гарячої води може бути проблемою (бари, ресторани, кафе, пральні та перукарні). Єдина гамма станцій що обладнана мотором сухої установки для відкачування найжорсткіших стоків від комерційних застосувань. SANICOM® 1  здатна відкачувати до 10 м вертикально і до 80 м горизонтально, максимальна витрата до: 8 м3/год.

Спеціально розроблена для роботи в непреривному високотемпературному інтенсивному режимі. Станція здатна перекачувати сірі стоки з температурою до +90°С. Можливості по перекачуванню та унікальна конструкція є причиною, чому цей діапазон насосів є кращим для важких стоків.

Внутрішня частина SANICOM® 1 складається з пневмоперемикача та електронної плати, яка запускає та зупиняє пристрій. Потужний двигун (750 Вт) сухої установки, який знаходиться напротязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі, не контактує з температурними стоками, які він перекачує. Пристрій перекачує стічні води до 10 м вертикально і до 80 м горизонтально. Станція оснащена пневмоперемикачем з трубкою, який контролює роботу двигуна.  Після циклу відкачування та зниження рівня води в корпусі пневмоперемикач вимикає пристрій, доки вода знову не потрапить у корпус. Нормальний робочий цикл для SANICOM® 1 може бути коротким  2 - 10 секунд, в залежності від конфігурації напірного трубопроводу; споживана потужність, таким чином, мінімальна. SANICOM® 1 обробляє стічні сірі води до +90°С (короткочасно), що робить його ідеальним для використання в кухонних приміщеннях, де посудомийні машини повинні працювати за виключно високих температур для задоволення медичних та санітарних норм. Крім того, пристрій спеціально розроблено для витримування рідин з високими кислотними властивостями таких, як стічні води від технологічних процесів. Важливо використовувати належну трубу, розраховану на високу температуру відкачування, а також належні вхідні отвори. Відпрацьовані води з інших санітарних пристроїв скидаються в SANICOM® 1 через два вхідні отвори DN 40 з обох боків корпусу. Випускний патрубок зверху корпусу SANICOM® 1 може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій. Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на верхній частині корпусу. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати санітарну насосну станцію до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Технічні характеристики SANICOM® 1

Кількість можливих підключень
2
Діаметр вхідних приєднань
2x40/50 mm
Рекомендований діаметр відкачування
32 мм
Споживана потужність
750 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
25 см мінімум
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
80 м
Висота активації
135 mm +/- 15 145 мм
Максимальний споживаний струм
3,3 А
Середня температура вод, що поступають
90 ˚C (короткочасно)
Маса (разом із приладдям)
12 кг
Рекомендована максимальна висота
8 м
Об’єм корпусу
14 L
Діаметр вентиляції
50 мм
Вільне проходження
8mm

Розміри  Д х Г х В

419 x 232 х 332 мм        

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANICOM® 2

SANICOM® 2

SANICOM® 2 двомоторна санітарна станція для відкачування високотемпературних...
  • Для комерційного користування
  • Для приватного користування