SANICUBIC® 1 NM

SANICUBIC® 1 NM одномоторна КНС для індивідуального використання (котеджі, малий бізнес). Потужна система подріблення 

  • Електронне регулювання
  • Прямий та безпечний доступ до двигуна
  • Виносна звукова та візуальна сигналізація
  • Пульт дистанційного керування
  • Діаметр евакуації лише DN 50
  • Температура стоків до 70 °C
  • 4 входи різних діаметрів

SANICUBIC® 1 NM станція з потужним двигуном який дозволяє відкачати стічні води від туалету, ванної кімнати, кухні і пральні.

SANICUBIC® 1 NM - це одномоторна каналізаційна станція з високоефективним ріжучими механізмом Grinder ProX K2 та потужністю 1500 Вт, яка використовується для відкачування стічної води з декількох санвузлів і пристроїв зі всієї будівлі. Система подрібнення розроблена для запобігання засмічення насоса і труб і дозволяє евакуацію малим діаметром (DN 50) здатна відкачати стоки з напором до 11 м вертикально і / або 110 м горизонтально та витратою до 13 м3/год. 

Вона включає в себе систему подрібнення, яка ідеально підходить для неконтрольованих стічних вод як в житлових, так і в комерційних цілях (наприклад: оренда, офіси, склади, тощо). SANICUBIC® 1 NM має можливість перекачати навіть санітарно-гігієнічні вироби, які можуть випадково потрапити до стічних вод; такими виробами можуть бути презервативи, гігієнічні серветки, зубні нитки, тощо.

Ця система складається з двигуна потужністю 1500 Вт, розміщеного всередині компактного але дуже міцного ПВХ корпусу. Двигун має високопродуктивну систему подрібнення завдяки ріжучому ножу, який обертається на швидких обертах для зменшення розмірів твердих речовин в потоці стічних вод з туалетів, ванн, душових кабін, ракови6н, пральних машин, посудомийних машин, тощо.

Принцип роботи SANICUBIC® 1 NM так само простий, як і установка. Стоки надходить у насосну станцію через один з чотирьох вхідних отворів - з обох сторін корпусу знизу і два вздовж верхньої частини. Вхідні отвори можуть бути з’єднанні з трубами діаметром DN 40/50/100/110. Як тільки рівень стічних вод досягає точки спрацювання, активується насосна система. Потім стоки викачуються через жорсткий трубопровід діаметром DN 50, з'єднаний з верхньою частиною насоса. Максимальні відстані відкачування – 11 м вертикально та / або 110 м горизонтально.

 

Внутрішня частина станції SANICUBIC® 1 NM складається з двох робочих та одного аварійного пневмодатчиків і електронної плати, яка запускає і зупиняє станцію, потужного двигуна, який керує ріжучим лезом Grinder ProX K2 з нержавіючої сталі. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить у рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Вода і органічні відходи, які надходять у корпус, подрібнюються до рівня шламу і підбираються робочим колесом, встановленим під двигуном.

Каналізаційна станція здатна обробляти стоки з витратою до 13 м3/год. Якщо вхідний обсяг стоків перевищує швидкість відкачування, або при аварії чи блокіровці мотору, станція автоматично сигналізує про ступінь «тривоги» активуючи візуальну сигналізацію на зовнішній панелі керування насоса та звуковий сигнал на дротовому блоці виносної сигналізації (якщо він підключений).

SANICUBIC® 1 NM може бути змонтовано у заглибленні діаметром не менше 60 см для швидкого і легкого обслуговування. Оскільки це комплектна автоматична насосна станція «підключи і відкачуй», ланцюги або поплавки непотрібні.

Майте на увазі, що трубопровід, який підводить стоки до насосу, повинен бути встановлений з необхідним ухилом 1 см на 1 м. Якщо підключення відбувається до нижнього входу, має бути різниця висот 25 см (від насоса до під’єднаного сантехнічного приладу).

Стічні води з інших санітарних пристроїв скидаються в SANICUBIC® 1 NM через три DN 40/50/100/110  та один DN 40/50 вхідні отвори, з обох боків корпусу і на верхній частині корпусу. Внутрішній випускний патрубок оснащений зворотним клапаном, який запобігає зворотному потоку в пристрій. Ізолюючі клапани (кульові, засувки) повинні бути встановлені на вхідних трубах до насосу та на випускному трубопроводі, щоб гарантувати, що будь-яке сервісне/технічне обслуговування може здійснюватися безпечно.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на верхній частині корпусу. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. 

Також необхідно підключати санітарну насосну станцію до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

КНС постачається з виносним блоком керування, з виносною звуковою та візуальною сигналізацією та має можливість підключення BMS: сухий контакт для аварійної системи керування “розумний дім”.

Технічні характеристики SANICUBIC® 1 NM

Вага
21 кг
Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
1x40/50 мм 3x40/50/100/110 mm
Рекомендований діаметр відкачування
50 mm
Споживана потужність
1500 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP67
Рівень звуку
≤ 68 dBA
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
110 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
11 m
Максимальна витрата до
13 м³/год
Максимальний споживаний струм
6,5 A
Середня температура вод, що поступають
70 ˚C з перервами (не більше 5 хв.)
Маса (разом із приладдям)
21 кг
Об’єм корпусу
32 л
Рівень ON/OFF (УВІМК./ВИМК.)
140/80 мм
Рівень тривоги
210 мм
Можливі з'єднання
стоки з декількох туалетів, ванної кімнати, кухні, пральні
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри  Д х Г х В

570 x 426 x 300 (без напірного патрубку) мм

* SANICUBIC® 1 NM постачається з виносним блоком керування;  виносною звуковою та візуальною сигналізацією 

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANICUBIC® 1 WP NM

SANICUBIC® 1 WP NM

SANICUBIC® 1 WP NM одномоторна КНС для індивідуального використання (котеджі,...
  • Для приватного користування