SANICUBIC® 2 Classic NM

SANICUBIC® 2 Classic NM завдяки двом двигунам (робочого і резервного) може застосовуватися для комерційного використання.

  • Два потужних двигуна 2 х 1500 Вт
  • Електронне регулювання
  • Прямий та безпечний доступ до двигуна
  • Виносна звукова та візуальна сигналізація
  • Пульт дистанційного керування
  • Діаметр евакуації лише DN 50
  • Температура стоків до 70 °C
  • Pозрахована на можливе затоплення IP 68
  • 5 входів різних діаметрів

SANICUBIC® 2 Classic NM двомоторна станція для примусової каналізації з досконалою системою подрібнення. 

SANICUBIC® 2 Classic NM- це двомоторна каналізаційна станція з високоефективним ріжучими механізмом Grinder ProX K2 та потужністю 2 х 1500 Вт, яка використовується для відкачування стічної води з декількох санвузлів і пристроїв зі всієї будівлі. КНС SANICUBIC® 2 Classic NM розрахована на можливе затоплення, виключає будь-які потенційні пошкодження водою внутрішніх компонентів. Станція оснащена зовнішнім блоком керування, а також виносною візуальною і звуковою системою сигналізації.

Система подрібнення розроблена для запобігання засмічення насоса і труб і дозволяє евакуації малим діаметром (DN 50).

Вона включає в себе систему подрібнення, яка ідеально підходить для неконтрольованих стічних вод як в житлових, так і в комерційних цілях (наприклад: оренда, офіси, склади, тощо). SANICUBIC® 2 Classic NM має можливість перекачати навіть санітарно-гігієнічні вироби, які можуть випадково потрапити до стічних вод; такими виробами можуть бути презервативи, гігієнічні серветки, зубні нитки, тощо.

Ця система складається з двох окремих двигунів потужністю 1500 Вт кожний, розміщених всередині компактного але дуже міцного ПВХ корпусу. Двигуни мають високопродуктивну систему подрібнення завдяки ріжучому ножу, який обертається на швидких обертах для зменшення розмірів твердих речовин в потоці стічних вод з туалетів, ванн, душових кабін, раковин, пральних машин, посудомийних машин, тощо.

                                                                                                                                                                                          Два мотори-подрібнювачі всередині SANICUBIC® 2 Classic NM спроектовані для роботи по черзі. Вони кожен по черзі обробляють стічні чорни води, так що ні один з них не використовуються у більш важкому режимі, на протязі більшого часу, ніж інший. Однак, якщо будь-який мотор перестає працювати, інший мотор буде працювати повний робочий день, поки обслуговування не усуне проблему.

Якщо вхідний обсяг стоків перевищує швидкість відкачування, або при аварії чи блокіровці мотору, станція автоматично сигналізує про ступінь «тривоги» активуючи візуальну сигналізацію на зовнішньому блоці керування КНС та звуковий сигнал на дротовому блоці виносної сигналізації (якщо він підключений).

Однією з багатьох особливостей SANICUBIC® 2 Classic NM є функція інтелектуального керування насосами. Один насос здатний обробляти до 13 м3/год. Якщо вхідна швидкість перевищує швидкість відкачування, мотор автоматично подає сигнал «перевантаження». Електронне керування активує другий мотор, і обидва мотори працюватимуть одночасно, поки не буде знижено рівень у корпусі станції. Коли обидва мотори працюють, швидкість відкачування збільшується приблизно на 80%. У цьому випадку візуальний індикатор на блоці керування перейде на червоний, а звуковий сигнал відключиться.  

 

Принцип роботи SANICUBIC® 2 Classic NM так само простий, як і установка. Стоки надходить у насосну станцію через один з п'яти вхідних отворів - з обох сторін корпусу знизу і три вздовж верхньої частини. Вхідні отвори можуть бути з’єднанні з трубами діаметром DN 40/50/100/110. Як тільки рівень стічних вод досягає точки спрацювання, активується насосна система. Потім стоки викачуються через жорсткий трубопровід діаметром DN 50, з'єднаний з верхньою частиною насоса. Максимальні відстані відкачування – 13 м вертикально та / або 130 м горизонтально.

Внутрішня частина станції SANICUBIC® 2 Classic NM складається з двох робочих та одного аварійного пневмодатчиків і електронної плати, яка запускає і зупиняє станцію, потужних двигунів, обладнаних ріжучим лезом Grinder ProX K2 з нержавіючої сталі. Двигуни знаходяться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить у рух робоче колесо і леза подрібнювача. Вода і органічні відходи, які надходять у корпус, подрібнюються до рівня шламу і підбираються робочим колесом, встановленим під двигуном.

 

                                                                                                                                                                                                                                                          SANICUBIC® 2 Classic NM може бути змонтовано у заглибленні діаметром не менше 75 см для швидкого і легкого обслуговування. Оскільки це комплектна автоматична насосна станція «підключи і відкачуй», ланцюги або поплавки не потрібні.

Майте на увазі, що трубопровід, який підводить стоки до насосу, повинен бути встановлений з необхідним ухилом 1 см на 1 м. Якщо підключення відбувається до нижнього входу, має бути різниця висот 25 см (від насоса до під’єднаного сантехнічного приладу).

Стічні води з інших санітарних пристроїв скидаються в SANICUBIC® 2 Classic NM через чотири DN 40/50/100/110  та один DN 40/50 вхідні отвори, з обох боків корпусу і на верхній частині корпусу. Внутрішній випускний патрубок оснащений зворотним клапаном, який запобігає зворотному потоку в пристрій. Ізолюючі клапани (кульові, засувки) повинні бути встановлені на вхідних трубах до насосу та на випускному трубопроводі, щоб гарантувати, що будь-яке сервісне/технічне обслуговування може здійснюватися безпечно.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором DN 50 на верхній частині корпусу. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. 

Також необхідно підключати санітарну насосну станцію до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

КНС постачається з виносним блоком керування, з виносною звуковою та візуальною сигналізацією та має можливість підключення BMS: сухий контакт для аварійної системи керування “розумний дім”.

Технічні характеристики SANICUBIC® 2 Classic NM

Кількість можливих підключень
5
Діаметр вхідних приєднань
• Один вхід DN 40/50 (зовн. Ø 40/50 мм) • Чотири входи DN 40/50/100/110 (зовн. Ø 40/50/100/110 мм)
Рекомендований діаметр відкачування
40 mm (dış çap 50 mm)
Споживана потужність
2 x 1500 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP68
Максимальна витрата до
13 м³/год
Максимальний споживаний струм
13 А
Середня температура вод, що поступають
70 ˚C з перервами (не більше 5 хв.)
Рекомендована максимальна висота
11 м
Об’єм корпусу
45 л
Діаметр вентиляції
50 мм
Максимальна висота (Q eq 0 м3/год)
13 м
Рівень ON/OFF (УВІМК./ВИМК.)
140/60 мм
Рівень тривоги
210 мм

Розміри  Д х Г х В

687 x 516 x 490 мм     

* SANICUBIC® 2 Classic NM постачається з виносним блоком керування;  виносною звуковою та візуальною сигналізацією       

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANICUBIC® 2 Pro NM

SANICUBIC® 2 Pro NM

SANICUBIC® 2 Pro NM завдяки двом двигунам (робочого і резервного) може...
  • Для комерційного користування