SANICUBIC® 2 XL

SANICUBIC® 2 XL - двомоторна КНС ідеально підходить для відкачування будь яких стоків від  великих будівель, ресторанів, шкіл, готелів, торгових центрів

  • Одно або трифазна модель
  • Вільнопоточне робоче колесо Vortex
  • 2 двигуни для більш інтенсивного використання
  • Прямий та безпечний доступ до двигуна
  • Виносна звукова та візуальна сигналізація
  • Пульт дистанційного керування
  • Діаметр евакуації DN 50
  • Температура стоків до 70 °C
  • Pозрахована на можливе затоплення IP 68
  • 5 входів різних діаметрів

SANICUBIC® 2 XL двомоторна станція для примусової каналізації з системою вільнопоточним робочим колесом Vortex.

SANICUBIC® 2 XL- це двомоторна комплектна каналізаційна станція з робочім колесом Vortex та вільним проходом 55 мм., яка використовується для відкачування стічної чорної води з декількох санвузлів і пристроїв зі всієї будівлі. Ця система,  потужністю 2 х 2000 Вт , здатна відкачати стоки з напором до 13 м вертикально і / або 130 м горизонтально та витратою до 40 м3/год (трифазна КНС - потужністю 2 х 3500 Вт , здатна відкачати стоки з напором до 17 м вертикально і / або 170 м горизонтально та витратою до 55 м3/год).      .      

Каналізаційна насосна станція SANICUBIC® 2 XL розрахована на можливе затоплення, що виключає будь-які потенційні пошкодження водою внутрішніх компонентів. Станція оснащена зовнішнім блоком керування, а також виносною візуальною і звуковою системою сигналізації. 

Ідеально підходить для неконтрольованих стічних вод від крупних будівель в комерційних цілях (наприклад: багатоповерхові будинки, торговельні центри, ресторани, школи, готелі). КНС SANICUBIC® 2 XL має вільний прохід 55 мм завдяки робочому колесу Vortex та  має можливість перекачати навіть тверді тіла великого діаметру, санітарно-гігієнічні вироби, які можуть випадково потрапити до стічних вод (такими виробами можуть бути презервативи, гігієнічні серветки, зубні нитки, тощо).

Ця система складається з двох окремих потужних моторів розміщених всередині дуже міцного ПВХ корпусу об'ємом  120 л, та зовнішнього блоку керування. 

Два мотори в складі SANICUBIC® 2 XL спроектовані для роботи по черзі. Вони кожен по черзі обробляють стічні чорни води, так що ні один з них не використовуються у більш важкому режимі, на протязі більшого часу, ніж інший. Однак, якщо будь-який мотор перестає працювати, інший мотор буде працювати повний робочий день, поки обслуговування не усуне проблему.

Якщо вхідний обсяг стоків перевищує швидкість відкачування, або при аварії чи блокіровці мотору, станція автоматично сигналізує про ступінь «тривоги» активуючи візуальну сигналізацію на зовнішньому блоці керування КНС та звуковий сигнал на провідному блоці виносної сигналізації (якщо він підключений).

                                                                                                                                                                                   Однією з багатьох особливостей SANICUBIC® 2 XL є функція інтелектуального керування насосами. Один насос здатний обробляти до 40 м3/год (трифазна модель 55 м3/год) . Якщо вхідна швидкість перевищує швидкість відкачування, мотор автоматично подає сигнал «перевантаження». Електронне управління активує другий мотор, і обидва мотори працюватимуть одночасно, поки не буде знижено рівень у корпусі станції. Коли обидва мотори працюють, швидкість відкачування збільшується. У цьому випадку візуальний індикатор на блоці керування перейде на червоний, а звуковий сигнал відключиться.  

Принцип роботи SANICUBIC® 2 XL так само простий, як і установка. Стоки надходить у насосну станцію через один з п'яти вхідних отворів - з обох сторін корпусу знизу і три вздовж верхньої частини. Вхідні отвори можуть бути з’єднанні з трубами діаметром DN 40/50/100/110. Як тільки рівень стічних вод досягає точки спрацювання, активується насосна система. Потім стоки викачуються через жорсткий трубопровід діаметром DN 110, з'єднаний з верхньою частиною насоса. 

Внутрішня частина станції SANICUBIC® 2 XL складається з двох робочих та одного аварійного пневмодатчиків і електронної плати, яка запускає і зупиняє станцію, потужних двигунів, які керують вільнопоточним колесом Vortex. Двигуни знаходяться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить у рух робоче колесо і леза робочого колеса. Вода і органічні відходи, які надходять у корпус, підбираються робочим колесом, встановленим під двигуном.

Каналізаційна станція здатна обробляти стоки з витратою до 40 м3/год (трифазна модель до 55 м3/год). Якщо вхідний обсяг стоків перевищує швидкість відкачування, або при аварії чи блокіровці мотору, станція автоматично сигналізує про ступінь «тривоги» активуючи візуальну сигналізацію на зовнішньому блоці керування насоса та звуковий сигнал на провідному блоці виносної сигналізації (якщо він підключений).

SANICUBIC® 2 XL може бути змонтовано у заглибленні діаметром не менше 95 см для швидкого і легкого обслуговування. Оскільки це комплектна автоматична насосна станція «підключи і відкачуй», ланцюги або поплавки не потрібні.

Майте на увазі, що трубопровід, який підводить стоки до насосу, повинен бути встановлений з необхідним ухилом 1 см на 1 м. Якщо підключення відбувається до нижнього входу, має бути різниця висот 25 см (від насоса до під’єднаного сантехнічного приладу).

Стічні води з інших санітарних пристроїв скидаються в SANICUBIC® 2 XL через п'ять DN 40/50/100/110 вхідні отвори, з обох боків корпусу і на верхній частині корпусу. Внутрішній випускний патрубок оснащений зворотним клапаном, який запобігає зворотному потоку в пристрій. Ізолюючі клапани (кульові, засувки) повинні бути встановлені на вхідних трубах до насосу та на випускному трубопроводі, щоб гарантувати, що будь-яке сервісне/технічне обслуговування може здійснюватися безпечно.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором DN 75 на верхній частині корпусу. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. 

Також необхідно підключати санітарну насосну станцію до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

КНС має можливість підключення BMS: сухий контакт для аварійної системи керування “розумний дім”.

Технічні характеристики SANICUBIC® 2 XL

Вага
55 кг
Кількість можливих підключень
5
Діаметр вхідних приєднань
1x40/50 мм 4x40/50/100/110 мм
Рекомендований діаметр відкачування
110 мм
Споживана потужність
однофазний: 2 x 2000 Вт; трифазний: 2 x 3500 Вт
Напруга живлення
однофазний: 220-240 В / 50 Гц; трифазний: 230-400В / 50Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP68
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
13 м
Максимальна витрата до
однофазний: 40 м3/год; трифазний: 55 м3/год
Максимальний споживаний струм
16 А
Середня температура вод, що поступають
75 ˚C (короткочасно)
Індекс захисту блоку керування
IPX4
Об’єм корпусу
120 л
Діаметр вентиляції
75 мм
Рівень ON/OFF (УВІМК./ВИМК.)
166/100 мм
Рівень тривоги
240 мм
Можливі з'єднання
стоки з декількох туалетів, ванної кімнати, кухні, пральні
Режим роботи мотора
2800 об/хв

Розміри Д х Г х В

913 x 713 x 751 мм

* SANICUBIC® 2 XL постачається з виносним блоком керування;  виносною звуковою та візуальною сигналізацією