SANICUBIC 1 VX

SANICUBIC® 1 VX одномоторна КНС для індивідуальних будинків, невеликих павільйонів, невеликих магазинів (ресторанів, кафе і т.д.)

  • Вільнопотокове робоче колесо Vortex
  • Електронне регулювання
  • Прямий та безпечний доступ до двигуна
  • Виносна звукова та візуальна сигналізація
  • Пульт дистанційного керування
  • Діаметр евакуації DN 110
  • Температура стоків до 70 °C
  • Pозрахована на можливе затоплення IP 68
  • 3 входи різних діаметрів

SANICUBIC® 1 VX станція з потужним двигуном який дозволяє відкачати стічні води від туалетів, ванних кімнат, кухні і пральні.

SANICUBIC® 1 VX - це однонасосна комплектна каналізаційна станція з робочім колесом Vortex та вільним проходом 55 мм., яка використовується для відкачування стічної чорної води з декількох санвузлів і пристроїв зі всієї будівлі. Ця система  потужністю 2000 Вт здатна відкачати стоки з напором до 13 м вертикально і / або 130 м горизонтально та витратою до 40 м3/год.      

Каналізаційна насосна станція SANICUBIC® 1 VX розрахована на можливе затоплення, що виключає будь-які потенційні пошкодження водою внутрішніх компонентів. Станція оснащена зовнішнім блоком керування, а також виносною візуальною і звуковою системою сигналізації. 

Ідеально підходить для неконтрольованих стічних вод як в житлових, так і в комерційних цілях (наприклад: оренда, офіси, склади, тощо). КНС SANICUBIC® 1 VX має вільний прохід 55 мм завдяки робочому колесу Vortex та  має можливість перекачати навіть тверді тіла великого діаметру, санітарно-гігієнічні вироби, які можуть випадково потрапити до стічних вод (такими виробами можуть бути презервативи, гігієнічні серветки, зубні нитки, тощо).

Ця система складається з двигуна, розміщеного всередині компактного але дуже міцного ПВХ корпусу з об'ємом  60 л, та зовнішнього блоку керування. 

Принцип роботи SANICUBIC® 1 VX так само простий, як і установка. Стоки надходять у насосну станцію через один з трьох вхідних отворів - з обох сторін корпусу знизу і один вздовж верхньої частини. Вхідні отвори можуть бути з’єднанні з трубами діаметром DN 40/50/100/110. Як тільки рівень стічних вод досягає точки спрацювання, активується насосна система. Потім стоки викачуються через жорсткий трубопровід діаметром DN 110, з'єднаний з верхньою частиною насоса. 

Внутрішня частина станції SANICUBIC® 1 VX складається з двох робочих та одного аварійного пневмодатчиків і електронної плати, яка запускає і зупиняє станцію, потужного двигуна, який керує вільнопоточним колесом Vortex. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Вал приводить у рух робоче колесо. Вода і органічні відходи, які надходять у корпус, відкачуються робочим колесом, встановленим під двигуном.

Каналізаційна станція здатна обробляти стоки з витратою до 40 м3/год. Якщо вхідний обсяг стоків перевищує швидкість відкачування, або при аварії чи блокіровці мотору, станція автоматично сигналізує про ступінь «тривоги» активуючи візуальну сигналізацію на зовнішньому блоці керування насоса та звуковий сигнал на дротовому блоці виносної сигналізації (якщо він підключений).

SANICUBIC® 1 VX може бути змонтовано у заглибленні діаметром не менше 70 см для швидкого і легкого обслуговування. Оскільки це комплектна автоматична насосна станція «підключи і відкачуй», ланцюги або поплавки не потрібні.

Майте на увазі, що трубопровід, який підводить стоки до насосу, повинен бути встановлений з необхідним ухилом 1 см на 1 м. Якщо підключення відбувається до нижнього входу, має бути різниця висот 25 см (від насоса до під’єднаного сантехнічного приладу).

Стічні води з інших санітарних пристроїв скидаються в SANICUBIC® 1 VX через два DN 40/50/100/110 та один DN 40/50 вхідні отвори, з обох боків корпусу і на верхній частині корпусу. Внутрішній випускний патрубок оснащений зворотним клапаном, який запобігає зворотному потоку в пристрій. Ізолюючі клапани (кульові, засувки) повинні бути встановлені на вхідних трубах до насосу та на випускному трубопроводі, щоб гарантувати, що будь-яке сервісне/технічне обслуговування може здійснюватися безпечно.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором DN 75 на верхній частині корпусу. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. 

Також необхідно підключати санітарну насосну станцію до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Станція має можливість підключення BMS: сухий контакт для аварійної системи керування “розумний дім”.

Технічні характеристики SANICUBIC® 1 VX

Кількість можливих підключень
3
Діаметр вхідних приєднань
3x40/50/100/110/125 mm
Рекомендований діаметр відкачування
110 мм
Споживана потужність
2000 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Електричний клас
1
Індекс захисту
IP68
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальна витрата до
40 м³/год
Максимальний споживаний струм
8 A
Середня температура вод, що поступають
75 ˚C (короткочасно)
Індекс захисту блоку керування
IPX4
Маса (разом із приладдям)
30 kg
Рекомендована максимальна висота
SANICUBIC® 1 VX jednofázový: 6 m (DN100) a 10 m (DN80); SANICUBIC® 1 VX třífázový: 11 m (DN100) 14 m (DN80)
Об’єм корпусу
60 L
Діаметр вентиляції
75 мм
Рівень ON/OFF (УВІМК./ВИМК.)
165/65 мм
Рівень тривоги
230 мм
Можливі з'єднання
komercyjnych ścieki szare I czarne z kilku łazienek, kuchni, pralni стоки з декількох туалетів, ванної кімнати, кухні, пральні

Розміри Д х Г х В

701,5 x 550 x 504 мм

* SANICUBIC® 1 VX постачається з виносним блоком управління;  виносною звуковою та візуальною сигналізацією