SANIPACK®

SANIPACK®  відводить стоки від підвісного унітаза, вбудовується в стіну. Відкачує до 5 м вертикально/100 м горизонтально.

  • Вбудовується в стіну
  • Простий монтаж та обслуговування
  • 3 входа

SANIPACK®  насос для примусового відведення стоків від всієї ванної кімнати 

SANIPACK® насос-подрібнювач що має потужний мотор, що дозволяє відводити стоки від всієї ванної кімнати. Має 3 входи, які дозволяють під'єднати підвісний унітаз, умивальник, душ і біде.

Завдяки товщині всього 146 мм. може бути повністю вбудований в стіну.  Це один з найбільш тихих каналізаційних насосів на ринку  - лише 48 dB (A).

SANIPACK® може відкачувати стоки до 5 м вертикально і до 100 м горизонтально.

Насос включає систему подрібнювання, яка може обробляти фекальні стоки та туалетний папір у житлових приміщеннях. Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, що виключає необхідність будь-якого обслуговування або заміни.

Внутрішня частина SANIPACK® має блок керування, який включає та зупиняє станцію, та двигун, який укомплектовано подрібнючими лезами з нержавіючої сталі. Коли починається надходження стічних вод до насоса SANIPACK®, активується мікроперемикач пневмодатчика, який в свою чергу запускає двигун. Двигун знаходиться на протязі всього терміну служби в заповненому маслом корпусі. Спільний вал приводить в рух робоче колесо і лопаті подрібнювача. Відцентрова сила зумовлює викид твердих речовин через контейнер, де вони потрапляють до робочого колеса, встановленого під двигуном. Як тільки рівень води в корпусі насосу знижується, мікроперемикач вимикає пристрій, доки знов не буде активовано злив. Нормальний робочий цикл для SANIPACK займає близько 7-9 секунд. Таким чином, споживання енергії є мінімальним.

Фекальні стоки надходять до SANIPACK® через вхідний отвір діаметром 100 мм котрий розташований з боку. Санітарні стоки надходять до SANIPACK® через вхідний отвір діаметром  DN 40 з  боку корпусу і додатковий вхідний отвір  DN 40 на верхній частині пристрою. За необхідності можна використовувати один або обидва. Випускний патрубок зверху корпусу SANIPACK® може бути повернутий праворуч, ліворуч або у зворотному напрямку, залежно від напрямку магістралі відкачування. Зворотний клапан, що вже вмонтований до кутового випускного патрубку, запобігає зворотному потоку стічних вод у пристрій.

Цей пристрій був спроектований з вентиляційним отвором на кришці, який має повітряний фільтр з активованого вугілля для усунення запаху від насосу при його роботі. Європейські стандарти вимагають підключення до вентиляційної системи. Зверніть увагу, що система вентиляції повинна працювати у обох напрямках. Забороняється використання вентиляційних зворотних клапанів або подібних пристроїв. Також рекомендується підключати насос-подрібнювач до електромережі за допомогою реле диференційного захисту.

Необхідно передбачити ревізійний люк для доступу до насосу при вбудованому монтажу .                     Можливе підключення аварійної сигналізації переповнення SANIALARM

Технічні характеристики SANIPACK® Pro

Кількість можливих підключень
4
Діаметр вхідних приєднань
1x100 mm 3x40/50 mm
Рекомендований діаметр відкачування
22 / 28 / 32 мм
Споживана потужність
400 Вт
Напруга живлення
220–240 В / 50 Гц
Індекс захисту
IP44
Висота душового піддону
13 см
Максимальне відкачування по горизонталі (м)
100 м
Максимальне відкачування по вертикалі (м)
5 м
Висота активації
75 mm +/-15

Розміри Д х Г х В

462 х 146 х 295 (мм)

СХОЖІ ПРОДУКТИ

SANIWALL® Pro UP

SANIWALL® Pro UP

SANIWALL® Pro UP комплект монтажної опори з вбудованим насосом-подрібнювачем для...
  • Біде
  • Душ
  • Підвісний унітаз
  • Умивальник
Sanialarm masked picture

SANIALARM®

Аварійна сигналізація SANIALARM® - незамінне доповнення до каналізаційних насосів...