Автори

Розробка й виробництво

Цей інтернет-магазин створено за допомогою програмного забезпечення PrestaShop. Відвідайте блог про електронну комерцію PrestaShop, щоб дізнатися останні новини та отримати поради щодо продажу в Інтернеті й керування інтернет-магазином.

Створення:

ІНТЕРНЕТ-АГЕНЦІЯ

Веб-сайт SFA розроблено та створено інтернет-агенцією 123.

Веб-сайт: www.lagence123.com

Хостинг:

OVH

Веб-сайт: www.ovh.com

Веб-сайт http://www.sfa.ua належить компанії:

SFA

41 bis avenue Bosquet

75007 Paris — France (Франція)

Тел.: +33-1-44-82-39-00

Факс: +33-1-44-82-39-01

Акціонерне товариство з капіталом 7 500 000 євро,

зареєстроване в Торговому реєстрі компаній м. Париж під номером B 409 966 645

Прізвище відповідального редактора: Маркетинговий відділ

Інформацію, збережену на цьому веб-сайті, призначено виключно для використання компанією SFA та її філіалами та може бути передано лише таким отримувачам: компаніям у складі групи SFA.

Ця юридична інформація регулюється законом № 78-17 від 6 січня 1978 р. «Про інформатику, картотеки та свободи» та законом № 2004-575 від 21 червня 2004 р. «Про довіру в цифровій економіці».

Увесь веб-сайт та його окремі складові елементи (зокрема тексти, файлова система, програмне забезпечення, анімація, фотографії, відео, ілюстрації, схеми, графіки, логотипи, візуальні елементи тощо) є об’єктами інтелектуальної власності (товарні знаки, витвори мистецтва, патенти, моделі тощо), захищеними Кодексом інтелектуальної власності.

Веб-сайт, а також його складові елементи є виключною інтелектуальною власністю SFA, і ніхто крім SFA не має повноважень користуватися правами інтелектуальної власності та пов’язаними з ними правами особистості, зокрема користуватися товарними знаками, моделями, патентами, витворами мистецтва, програмним забезпеченням, базами даних, інтерпретаціями, зображеннями людей. Це стосується безпосереднього використання, використання за ліцензією або за спеціальним дозволом.

Використання всього веб-сайту або його частини, зокрема завантаження, відтворення, передача, подання або розповсюдження з іншою метою, окрім персонального використання з приватною некомерційною метою користувача Інтернету, суворо заборонено. Порушення прав SFA наражає порушника на застосування санкцій, передбачених Кодексом інтелектуальної власності, зокрема для випадків порушення авторських прав (стаття L.335-1 та наступні), прав на товарні знаки (стаття L.716-1 та наступні), прав на моделі (стаття L.521-1 та наступні) та прав на патенти (стаття L.615-1 та наступні), а також Цивільним кодексом у тому, що стосується громадської відповідальності (стаття 9, статті 1382 та наступні).

Через посилання, наведені на цьому веб-сайті, користувач може перейти на зовнішні веб-сайти, проте редактори веб-сайту SFA не несуть жодної відповідальності за доступ до цих веб-сайтів та їхній вміст.

Відповідно до регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту та ради від 27 квітня 2016 р. ви можете вимагати перегляду, зміни, видалення даних персонального характеру, заповнивши форму на сторінці «Зверніться до нас». Відвідайте сторінку «Файли cookie та персональні дані», щоб дізнатися більше.