Our reports

Our news

ISO FOCUS

Арно Корб’є, Виконавчий Директор

“ 

Ми пропонуємо надійні і прості технічні рішення.

"

Повідомлення від керівництва

Ось вже більше 60 років компанія SFA докладає зусиль щодо поліпшення комфорту наших клієнтів - як монтажників, так і кінцевих споживачів. Ми надаємо їм набагато більше, ніж просто технічні ноу-хау: ми пропонуємо ім рішення, які є високотехнологічними, надійними і простими в застосуванні.

Це наша візитна картка!

Перший насос SFA з'явився у 1958 році. Це була технічна ідея, яка зробила революцію в організації інтер'єрів у всьому світі. Через 25 дочірніх компаній і понад 60 дистриб'юторів наша компанія здійснює свою діяльність майже в 80 країнах.

У той же час наша компанія прагне розширити свій основний бізнес.

Кілька придбань збагатили лінійку наших брендів: Europelec, Kinedo, Grandform, Watermatic, Zehnder Pumpen. І зовсім недавно був придбаний Format. Вони дозволили нам успішно проникнути на нові ринки.

SFA досягла розмірів глобальної групи, потужної і визнаної на ринку.

Наш бренд з моменту свого створення володіє цінними якостями, відповідальністю і є об'єднуючою основою для всіх нас - співробітників, клієнтів і партнерів. Цей глобальний підхід до корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії заслуговує того, щоб бути представленим сьогодні не тільки як зобов'язання, а й як реальність, що підтримується на щоденній основі.

Ласкаво просимо в SFA!

КСО в SFA Group

Наші методи

Будучи міжнародною промисловою групою, наша основна мета проста: проектувати і пропонувати будь-які побутові і професійні рішення, пов'язані з водою.

У 2016 році керівництво SFA прийняло рішення про залучення компанії до формування політики корпоративної соціальної відповідальності для вирішення нових завдань у сфері комунікації, управління персоналом і дотримання нормативних вимог.

Прихильність SFA до корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) відображає наші цілі щодо забезпечення сталого та відповідального зростання нашої діяльності і вирішення соціальних і екологічних проблем, продовжуючи надавати нашим клієнтам нові рішення для задоволення їх потреб.

Наш Інноваційний підхід до технічних рішень і просування бренду повністю сконцентрований на високій якості та послугах.

Продукти SFA набули найширшого визнання як в нашій галузі, так і за її межами.

З важливих екологічних питань, таких як використання екологічних матеріалів з самого початку проектування і скорочення відходів, ми мотивуємо себе не тільки до підвищення власної продуктивності, але і до підвищення якості роботи наших партнерів, включаючи постачальників.

Підтримуючи наших співробітників і мотивуючи наших постачальників щодо поставок якісної продукції нашим клієнтам, ми дотримуємося високих стандартів етики і сумлінності. Співпраця і кооперація діяльності займають центральне місце в нашій роботі. Ми вважаємо, що кращі рішення це ті, які спираються на різні ідеї і перспективи.

Ми прагнемо збагатити життя спільнот, з якими ми співпрацюємо. SFA має довгу історію надання допомоги людям в усьому світі у сфері рішення різноманітних санітарних питань. Щороку у Всесвітній день туалету, коли обговорюються різні дії у напрямку подолання глобальної санітарної кризи та сприяння досягненню Цілі сталого розвитку, ми надаємо підтримку шляхом безкоштовного надання нашої продукції. Це допомагає дітям і дорослим отримувати такі необхідні медичні послуги. 

Наші амбіції

“ 

Ростемо разом

"

З точки зору корпоративної відповідальності наша мета розвивати нашу компанію разом з нашими співробітниками, а також разом з нашими клієнтами і партнерами.

Це бажання рухає нами в нашому повсякденному виборі. 

Наші зобов'язання

Соціальна відповідальність і Спонсорство

В 2021 році SFA Group пожертвувала системи AquaHome для трьох сімей у Камбоджі

"Віддалені села в Сим Рип, Камбоджа не мають ні електрики, ні джерел чистої води. Крім того, дороги з латеріту ускладнюють транспортування, особливо в сезон дощів. Хвороби, що передаються через воду, часто зустрічаються серед дітей і їм не вистачає належних ліків через значну відстань від медичного центру.

SFA в партнерстві з Фондом Planet Water Foundation встановила Аква-будинок в трьох найбідніших сім'ях Камбоджі. Це рішення вперше приносить чисту воду і освітлення в будинки і супроводжується програмою гігієнічної освіти Planet Water, спрямованої на поліпшення умов життя сімей."

У 2020 році, як і в минулі роки, SFA в черговий раз підтримала організацію "Une Villa en Urgence" у Всесвітній день туалету, надавши їй ряд своїх продуктів.

Заснована у 2017 році, компанія Une Villa en Urgence створює житло для бездомних, переробляючи і переобладнуючи рефрижераторні автобусні причепи, які вийшли з ладу. Цього року SFA з радістю оголошує, що ми подвоюємо наше пожертвування, щоб підтримати досягнення мети цієї компанії - збудувати близько ста таких будинків. SFA жертвує 10 насосів Sanicompact 43, 10 насосів Sanishower і 10 душових кабін Kineprime.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Управління якістю

Екологічний менеджмент

Зроблено у Франції