Sanialarm masked picture
  • Sanialarm masked picture

SANIALARM®

Аварійна сигналізація SANIALARM® - незамінне доповнення до каналізаційних насосів з подрібнювачем і санітарних насосів SFA.

  • Звуковий сигнал сповіщає про критичне підвищення рівня води в насосі
  • Сигналізує про відключення напруги в мережі
  • Інформує про можливе блокування мотору
  • Автоматично вимикається при зниженні рівня води в корпусі до допустимого рівня

Аварійна сигналізація SANIALARM® - миттєво інформує Вас про переповнення насоса-подрібнювача або санітарного насоса SFA.

Випадкове відключення напруги, відкладення вапняного нальоту на насосах  за тривалий час експлуатації, засмічення трубопроводів - основні причини підвищення рівня води, що постійно знаходиться в корпусі насосів для примусової каналізації SFA.

Щоб захиститися від подібних несподіванок, SFA пропонує ефективне рішення, що миттєво інформує Вас про переповнення насоса. Аварійна сигналізація SANIALARM® дозволяє уникнути небажаної експлуатації і приступити до негайної діагностики аварії.

Система оповіщення SANIALARM® фіксується на кришці насоса SFA, датчик опускається всередину накопичувальної чаші (за допомогою спеціального отвору). Датчик рівня води автоматично вмикає звуковий сигнал, коли рівень води в насосі перевищує максимально допустимий. Підключити цей пристрій можна до багатьох моделей насосів-подрібнювачей та санітарних насосів SFA, в їх описі є відповідний знак.

Звуковий сигнал може бути вимкнений вручну тумблером на корпусі, або автоматично при зниженні рівня води в корпусі до допустимого рівня.

SANIALARM® складається з зумера, реле тиску, батареї 9 В (не входить в комплект поставки), кнопки вмикання / вимикання, плунжерній трубки. Існує можливість підключення зовнішньої аварійної сигналізації. Як тільки рівень води в насосі досягає критичної величини зумер подає сигнал тривоги. Необхідно відреагувати на цей сигнал.

У разі якщо SANIALARM® подає тривалий сигнал тривоги, приведіть кнопку в положення ВИКЛ. (OFF), не користуйтеся пристроями, підключеними до насоса і витягніть вилку живлення насоса з розетки. Після усунення причини сигналу тривоги, приведіть кнопку знову в положення ВКЛ. (ON).

Увага: сигнал тривоги може знову спрацювати, потім припинитися (великий приплив води, тимчасова пробка). Продовжуйте спостерігати за приладом, але нічого не робіть, поки це не повториться кілька разів або сигнал не стане тривалим.

Очищаючи прилад, не допускайте потрапляння води через вентиляційні отвори корпусу (небезпека короткого замикання приладу).

Замінюйте батарею раз на рік.